Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős férfi és egy lánybarát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfi és egy lánybarát?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról, ha egy 30-as nős férfinak van lánybarátja? Lehetséges, elfogadott az ilyesmi?

A férfi kedveli a lányt, jól el tudnak beszélgetni, de nem váltaná le a feleségét, a lány pedig nem vonzódik a férfihoz szexuálisan. A barátság azt jelenti, hogy sokat messengereznek, és havonta 1-2 alkalommal vannak közös programok.

A feleség tud mindenről, de ő a közös programokon nem vesz részt.


2019. márc. 21. 09:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
A feleség olyan naiv, hogy nem véletlenül nem akarja lecserélni a férj. Könnyű félredugni mellette. A lány nem vonzódik hozzá szexuálisan - arra nem gondoltál, hogy lehet fizet neki?
2019. márc. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdekesnek tartom, és nem tudom mi ennek a kapcsolatnak az értelme/alapja?


Ha azt írod,hogy szexuálisan vonzódtok egymáshoz megértem,ez köt össze..De az,hogy csak simán egy-két közös program, beszélgetés, a feleség tudtával...ez már nekem olyan nullára futó, semmi alap.


Miről beszélgettek egyébként?És hogy alakult ki ez a kapcsolat? És Te, kérdező, milyen folytatást látsz ennek?


Szerintem egy idő után átmegy szexuális kapcsolatba. Vagy ha nem, hát lecseng, és véget ér.


A feleség részéről nem fogadnám el, gyanút keltene bennem, és bántana az,hogy miért egy idegennel beszél bármiről is az én párom és nem velem, vagy akár egy barátjával.

2019. márc. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

a paromnak vannak lanybaratai, de veluk foleg csak beszelget.


engem nem zavar, mert tudataban vagyok a "kizarolagossagomnak".

szoval, kettonk kozt van egy szovetseg, ameddig ez eros, ameddig ez nincs veszelyben, kis tulzassal azt csinal a pasim, amit akar.

ezt tudja, ez elvezet a bizalomhoz.


de pl. barmikor beleolvashatok, mirol beszelnek.

nem igazan szoktam, de volt, h pl zuhanyzott, irtak neki, es o diktalta mit irjak valaszkent a neveben.

2019. márc. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

3as vagyok folyt.:


termeszetesen, o is, ha akar, barmikor megnezhet barmit az en levelezesemben, de nem szokta olvasgatni.

2019. márc. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Csak szolik, hogy dugja a nőt. 🙂
2019. márc. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#1


"A feleség olyan naiv, hogy nem véletlenül nem akarja lecserélni a férj."


Nem naiv, csak bízik a férjében.


"A lány nem vonzódik hozzá szexuálisan - arra nem gondoltál, hogy lehet fizet neki?"


Nem :)


#2


"Érdekesnek tartom, és nem tudom mi ennek a kapcsolatnak az értelme/alapja?"


Két kölcsönösen szimpatikus ember, hasonló jellemmel, hasonló gondolkodásvilággal, akik szívesen eltöltenek egymással havi pár órát, nagyjából ennyi.


"Miről beszélgettek egyébként?És hogy alakult ki ez a kapcsolat? És Te, kérdező, milyen folytatást látsz ennek?"


Leginkább munkahelyi dolgokról beszélgetünk, mivel ő kolléganőm. Én azért szeretném, mert néha jól esik mással is beszélgetni, mint a feleségemmel... más ember, más világlátás, és őt rá tudom venni olyan dolgokra, amiket a feleségem nem kedvel (pl. közös sportolás). Jól esik, hogy néha gondol rá valaki, néha ír.


#5


Nem dugja, mint írtam, a lány nem vonzódik hozzám, amúgy elég ronda férfi vagyok, ráadásul van is rajtam néhány kiló fölösleg. Ronda, szőrös, pocakos férfi vagyok :)

2019. márc. 21. 09:52
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező,te mit gondolnál arról ha a feleségednek lenne egy ilyen férfi barátja,és megnyugtatásként azt mondanà,hogy nem dugnak csak barátok,mert a férfi nem tartja őt vonzónak?!Őszintén téged ez megnyugtatna? :)
2019. márc. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15%

Egyébként ha már olyan világban élünk, ahol az első és az utolsó dolog az egó, közötte meg a kényelem és a szórakozás, akkor miért baj az, ha egy férfinek vagy nőnek nem működik otthon a szex, és mástól kapja meg? Ha az életük fel van építve, de az egyik tisztában van vele hogy nem tudja azt nyújtani a párjának amit a másik szeretnek, inkább az érthetőség kedvéért úgy fogalmazok, nincs otthon szex, akkor ezért miért kellene elválni? Na én ezt sosem fogom megérteni! Attól hogy padlóra kerül anyagilag és érzelmileg két ember, + a gyerek, 40 felett kezdjen hozzá ismerkedni, új otthont teremteni, szaladjon bele a folyamatos csalódásokba, legyen kiszolgáltatott stb... ezzel szemben meg megmarad minden, a szex mint teher leesett mindkét fél válláról, és mindenki boldog.


Ha valaki erre reagálni akar, csak akkor tegye meg, ha ilyen helyzetben van. Ugyanis az átlagnak fogalma sincs arról, milyen egy tökéletesen szexmentes házasság. Itt nem arról van szó hogy a heti három szex mellett megy "félre" a nő vagy a férfi, hanem arról, hogy egyáltalán nincs semmi.

Viszont van ház, autó, vállalkozás, üzleti érdekeltségek, kiváló emberi kapcsolat a két fél között, gyerek, nyugodt élet. Tehát ha egy ilyen helyzetben van barátnője a férjnek, az miért fájna?

2019. márc. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30as nő vagy ok, vannak férfi és női barátaim is. A férjem pár évvel idősebb nálam és vannak férfi és npi barátai is. Szerintem megfelelően szocializálódott ember alapból nem egy nemiszervként tekint a másikra, hanem emberként és pont ezért képes barátságra az ellenkező nemmel. Aki meg nem képes rá, annak elég sok baj van a fejében.
2019. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#7


Én megbízok a feleségemben, egyébként megbeszéltük már az elején, bármi van, szólunk a másiknak, nem alázzuk meg egymást és nem játszadozunk egymással.


#9


Én meg azt gondolom, ha egy házasságban megcsalás történik, akkor abban a kapcsolatban már amúgy is voltak problémák. Hogy most melyik fél csal, mikor, kivel, az már csak részletkérdés... nem maga a megcsalás ténye teszi a házasságot nem működővé, hanem ellenkezőleg, az a házasság már eleve döglött.

Ha engem megcsalna a feleségem, akkor nagyon mélyen magamba néznék, hogy mit hibáztam el.

2019. márc. 21. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!