Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szégyellem magam azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyellem magam azért mert a nárcisztikus volt barátom szakított velem?

Figyelt kérdés
Azóta ki se mozdultam itthonról sehova, csak a munkahelyemre. Egész egyszerűen hiába ő volt szemét velem, mégis én vagyok az aki szégyelli magát mások előtt is. Azóta még értéktelenebbnek érzem magam.
2019. márc. 22. 13:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Mert gyenge jellem vagy.
2019. márc. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Izabella220 ***** válasza:
96%
Mert traumát okozott ez a kapcsolat neked.Gondold végig mik történtek.Lehet benned is van hiba,kiben nincs?De ha tudod melyikőtök volt szemét igazán,akkor lélegezz végre fel,h vége.Érzelmimanipulációt gyakorol rád az exed.
2019. márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én belátom hogy bennem is van hiba, talán sajnos túl naiv és hiszékeny voltam.
2019. márc. 22. 13:32
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Itt mindenki nárcisztikus vagy pszichopata?Jesszus!Azért mert magadat hibâztatod,ês bedepiztél,szobâból se akarsz kimenni, még nem lesz nárcisztikus a volt párod.Talán csak Neked van kevés önbizalmad!Ùgy meg könnyű valami olyanért szégyelni magad,amiért nem is jellene!
2019. márc. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azzal manipulált hogy az exéről beszélt először rossz hangnemben, majd a kapcsolat végén, meg már olyan dolgokat emlegetett nekem, amikkel arra utalt, hogy mik azok a jó dolgok, amiket az exével csinált, amiket velem nem. De volt emellett érzelmi zsarolás is, egész nap figyelnem kellett, mikor ír, és egyből válaszoltam. Nem is volt kedvem a hobbijaimhoz sem már.
2019. márc. 22. 13:39
 6/16 anonim válasza:
15%

Mert gyenge vagy, és ezt tudod is magadról.

És ezért is álltál össze egy "nárcisztikus", azaz öntelt, nagy arcú, barom gyerekkel.

2019. márc. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
A nárcisztikus is összetettebb,mint hogy ennyiből ráolvasd!Talân csak egy szar alak??Önbizalmad nulla,gyenge is vagy,manipulálni így könnyű Téged.De az utóbbit is,és beszólongatni pedig nem csak nárcisztikus tud.Inkább aludj egyet.
2019. márc. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%
Abban a pillanatban dobni kellett volna amikor beszélt az exről meg a vele töltött szép dolgokról. Normális önbecsüléssel rendelkező nő ilyet nem hallgat végig egyszer sem. Ha siratja a múltat akkor menjen vissza hozzá. Az meg hogy állandóan nézni kellett hogy ír, nevetséges! Ez a gyerek nem nárcisztikus hanem elmebeteg, irányító jellem. Felejtsd el és szerintem keress egy pszichológust akivel beszélhetsz erről, mert nem normális ha bezárkózol. Ezt kezelni kell minél előbb.
2019. márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez összetettebb, de más miatt is tudom ezt mondani. Csak amit ő mondott az lehetett a jó. Ha valamit nem úgy csináltam ahogyan ő azt elgondolta, akkor meg egy csomó ideig nem keresett egy nap, de amikor én kerestem se vette fel a telefont sem. Az exéről pl. úgy beszélt hogy megemlítette csak a helyet ahol jártak, nekem meg már is rossz kedvem lett, mert az jutott eszembe, hogy na ott azzal a nővel volt együtt.
2019. márc. 22. 13:55
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

Ne írj ide ilyesmit, megy az áldozathibáztatás magas fokon.


Nem vagy gyenge.

A nárcisztikusok nem normális emberek. Nagy manipulátorok, megkeresik a gyengeségeid (mindenkinek vannak), és ellened fordítják. Seperc alatt kiismer, nyitott könyv vagy neki, ezért is tud annyira mélyen ártani neked.

Apám nárcisztikus. Egy exem szintén. Amikor felismertem a helyzetet, szakítottam vele. Persze úgy állította be, hogy ő dobott, mert őket ugye soha nem dobja ki senki, ők nem tévednek, nem hibáznak, szeretik elhitetni, hogy előre látják a következő lépésedet már akkor, amikor te még nem is tudod, mit fogsz tenni.

Nem igaz. Vagyis, nem minden esetben.

Mint írtam, az exem én hívtam fel, hogy vége. Két másodperc hatásszünet után már fújta is, hogy ő igazából már tegnap szakított velem, csak meg akarta várni, ameddig én kimondom, mert tudja, milyen törékeny a lelkem, és nem akarta, hogy még jobban sérüljek, bla, bla, bla.


Ha úgy érzed, nem bírod egyedül feldolgozni, pszichológus. Segít.


Nyugodtan írj privátban, ha szeretnél beszélni róla. Lány vagyok.

2019. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!