Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nárcisztikus ex ellen mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nárcisztikus ex ellen mi a legjobb bosszú?

Figyelt kérdés
Úgy érzem tönkre vágta teljesen az önbecsülésem.
2019. febr. 13. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb bosszú, ha visszaszerzed az önbecsülésed. Ha így teszel, akkor vesztett.
2019. febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, ha teljesen kozombos vagy iranta.

Sajnos igazan nem lehet rajtuk bosszut allni, mert nem ereznek ugy mint a normal emberek.


Az enyemnek nagyon eldurrant a feje, amikor vegre szakitottam vele, es megkoszontem az eletre szolo leckeket, amit neki koszonhettem.

Huh azt a duhrohamot!! Utalta, hogy valami pozitiv jott ki az egeszbol szamomra.

2019. febr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A teljes közöny és az, ha felépítesz magadnak egy boldog életet nélküle.
2019. febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy előttem is írták, rendbeszeded az életed és továbblépsz. Ennyi. De ezt ne bosszúvágyból tedd hanem magadért. A bosszú kicsinyes és sosincs értelme. Ha valakin bosszút akarsz állni az azt jelenti, hogy nem vagy képes túltenni magad rajta.
2019. febr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg rendelkezik a nárcisztikus személyiségzavarral, és nem csak kitaláltad az egészet, akkor sajnos semmi. :"D


Őt csak saját maga érdekli, és aktuális forrás, akiből épp táplálkozik. Ha ez nem te vagy, akkor van helyetted más. Ők már csak így működnek.

2019. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Látványos boldogság.
2019. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy nárcisztikus ember még fura módon a bosszúdat is élvezné, mert legalább azt mutatja hogy gondolsz rá, vele foglalkozol, sértett vagy stb. Tehát a bosszú a legrosszabb amit tehetsz vele. Hanyagold és teljes közöny! Ez az egyetlen ami használ.
2019. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A teljes közöny.


Bár az én exnárcimat eléggé bosszantotta hogy boldog vagyok a párommal.

2019. febr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ex, akkor minek foglalkozol vele????
2019. febr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#10-es ez jó kérdés...
2019. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!