Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szégyellem magam azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyellem magam azért mert a nárcisztikus volt barátom szakított velem?

Figyelt kérdés
Azóta ki se mozdultam itthonról sehova, csak a munkahelyemre. Egész egyszerűen hiába ő volt szemét velem, mégis én vagyok az aki szégyelli magát mások előtt is. Azóta még értéktelenebbnek érzem magam.
2019. márc. 22. 13:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nekem pl. az ex gyenge pontom volt, mert már emellett a nő mellett is írogatott nekem, én meg a szociális médiában láthattam hogy hol jártak együtt stb.
2019. márc. 22. 14:02
 12/16 anonim ***** válasza:
44%
Jaja,itt meg önjelölt pszichológusok vannak,akik képesek beazonosìtani 3 embertípust .Csupán a nárcisztikust,pszichopatát és a szociopatát.
2019. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
42%
Hàlistennek nem én vagyok az egyedüli,aki falramászik,ha valaki a “nárcisztikus” jelzőt hasznàlja.
2019. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
22%

A férjem exszeretője rámírt annó, hogy a férjem nárcisztikus és nem tud senkit sem szeretni, pusztán jóindulatból tudatni akarta velem, hogy a férjem milyen rossz ember, csak "segíteni akart rajtam" az ő szavaival élve.

Érdekes, amíg másfél évig elég jól profitált belőle és Párizs utcáin sétálgatott a pénzünkön, addig eszébe sem jutott, hogy nárcisztikusnak nyitotta szét a lábait. Amint a férjem nem őt választotta azonnal nárcisztikus lett a férjem és ő az áldozat.

Sokkal jobban ismerem a férjemet, mint a nő, pár hónapnyi kufurcolás után nem hívom a férjemet nárcisztikusnak, csak egy gerinctelen hűtlen férfi. Ennyi. Ez most divat lett, hogy mindenki nárcisztikus. Mondom úgy, hogy ismerek egy tényleges nárcisztikus vadbarmot, na az tényleg patológiás eset.

2019. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sajna az önbecsülésed alapból nulla lehet,amire dobott egy lapáttal az a b..romarcú,akit választottál.Emiatt nem kell szégyenkezned,velem is,másokkal is sokszor előfordult,hogy rosszul választott,vagy hibázott,vagy hagyta magát csőbe húzni.Emberek vagyunk,csalódunk,megesik.Máskor okosabb leszel.Most meg nem kell megadni bárkinek azt az örömet,hogy begubózol.Csak most kezdődik az életed igazán.Így kell felfogni.
2019. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
70%
#14 Tehat mas ne hasznalja a narcisztikus jelzot, mert csak te dontheted el, hogy ki a valoban narcisztikus. Ertem. :D
2019. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!