Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen alapon mondják azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alapon mondják azt a párválasztásnál, hogy a nők 30-40 éves koruk körül vannak a legjobb korban?

Figyelt kérdés

A celebeken kívül ennek a korosztálynak csak a töredéke néz ki igazán jól, ezeket is két csoportba lehet osztani:


1. Gazdag nők, akik tudnak drága fodrászhoz stb. járni


2. Szerencsés nők, akik jó géneket örököltek, és megőrizték a bájos vonásaikat.


Az összes többi (mármint a nagy többség) fogalmazzunk úgy, hogy nem igazán kívánatos. Sem alakra, sem arcra nem szép, sőt, olyan "asszonyos" már. Némelyikük olyan, mintha több gyereket is szült volna.


Tehát most akkor ezt azért mondják, mert nem akarják megsérteni őket, vagy van ebben valami logika?


2019. márc. 22. 22:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
80%
Senkitől nem hallottam ilyet soha, csak várj, ide is le lesz írva perceken belül, hogy egy nő 25 éves kor felett már öregedőnek, kifutó szériásnak minősül, bezzeg a férfiak 70 évesen is sármosak és annyi 20 éves pipivek kefélnek, amennyivel kedvük tartja.
2019. márc. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
57%
*pipivel
2019. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:

25 éves kor felett mindkét nem elkezd öregedni biológiai értelemben, tetszik vagy sem, ez van.


A nők esetében szerintem ez valamennyivel azért látványosabb, mert hamarabb is érnek. Mai tinilányok is kinéznek 20-nak, nem lepődöm meg, hogy ha beérve a 30-as évekbe évekkel idősebbnek tűnnek.

2019. márc. 22. 22:34
 4/63 anonim ***** válasza:
22%
30-40 éves nő vagyok és ez így ahogy van igaz, legalábbis rám. De mint érzés sok nőre igaz lehet. Most nem taglalnám hogy miért...
2019. márc. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
92%
Ennyi erővel már attól a pillanattól fogva elkezdesz öregedni biológiai értelemben, hogy megszületsz.
2019. márc. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem termékenységi alapon :D
2019. márc. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
90%
Próbálhatsz komoly kapcsolatot, családot tervezni egy 18 évessel, de nagy eséllyel nem fog öszzejönni. Illetve itt sír a sok pasi, hogy miért mindent nekik kell megteremteniük. Hát azért, mert diáklány kell. Mit várnak tőlük?
2019. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
29%

A nők 18-28 éves koruk közt a legjobbak. Van sok jó suna aki már 35 év körüli, de ne áltassuk magunkat, a csajokat meg ne nézzük hülyének ingyen punci reményében. 30 fölött kezdenek lepukkanni.


Milyen alapon...? Kanosság alapon

2019. márc. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
21%

Párválasztásnál pont nem. Legalábbis, ha a párválasztás célja a családalapítás. A nők nem termelnek petesejteket, hanem az egész garnitúrával születnek meg, melyek ki vannak téve a környezeti és életmódbeli hatásoknak. Egy húszas éveiben járó nő ezért, sokkal jobb parti, mint egy 30-40es éveiben járó. Anyagilag nézve lehet benne valami, de öszességében a fiatalabb jobb szerintem.

32/f

2019. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:

Szerintem a feministákat leszámítva konszenzus van abban, hogy a 20-as nők jobbak, ezért - aki megteheti! - velük kezdi el a családalapítást.


Persze ez a kérdés csak az átlag 30-40 éves nőt érinti. Mint mondtam, köztük is van kivétel, aki elég jó még ekkor is.

2019. márc. 22. 23:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!