Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valaki úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki úgy, hogy a legjobb barátjával feküdt le?

Figyelt kérdés
Az élmények érdekelnének, hogy hogyan alakult ki és mi lett utána.
2019. jan. 20. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én igen és rengeteg ilyen van szerintem..

Szerelmes lett belém, megszakadt az egész, de nem a szex miatt, hanem az érzelmei miatt jobbnak láttam így.

2019. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Más sorrendben, de igen, a férjem a legjobb barátom, az volt akkor is, mielőtt összejöttünk. 😊
2019. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hmm hát ilyesmi eset bár szex nem volt. 15 évesen bekerűltem egy baráti társaságba nagymamám falujában. Nyaranta találkoztunk de iskola év közben ritkán. Volt ott egy lány...Aztán 18 múltam ő 16,5 amikor elkezdett dolgozni egy kisboltban. Amihez nagyon közel laktam. Unatkozott is félt is(sikátor szerű részen,szomszéd boltot kirabolták,hajléktalan gyilkosság is volt ott)...Szóval hívott menjek oda ,vigyázni rá. Szombat esténként a baráti társasággal discoba jártunk. Ott minden este vége az lett,hogy összekavarodtunk. Csók ölelés simulás kis tapogatás...aztán józanító hétfők megbeszéltük csak barátok leszünk. Néha vasárnap még elmentünk társasággal strandra...Lehetett volna kapcsolat is,de egymásra vártunk féltünk lépni. Ez így ment több nyáron keresztűl. 20 évesen főiskolára mentem megint messze kerűltünk 4évig jártam egy lánnyal,aztán én is szabad ő is szabad megint szórakoztunk. Többször is megérett a szex gondolata de vagy hely helyhiány vagy valaki vigyázott rá hogy becsípve nehogy rosszat tegyen...
2019. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!