Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezhet valamit irantam?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet valamit irantam?! Szerelem kolléga? Honnan tudhatnám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fiatal vagyok még a párkapcsolatok és szerelem terén. Segítsetek!


Van egy kollégám, akit iszonyatosan kedvelem. Talán többet is érzek iránta. Nagyon jól kijövünk, 12 órákat dolgozunk együtt. Egy autóban jovunk- megyünk. Nagyon sokat -beszélgetünk, mostmar -esekről, párkapcsolati témákról.


Egyre jobban nyit. Egy eléggé csendes srác ő, és neki sincs a nőkkel túl nagy tapasztalata, ahogy nekem sincs a férfiékkal.


Azt hiszem, keresi a társaságom. Volt , amikor eszre vettem , hogy néz. Megvár mindenhol. Általában mellém áll -beszélgetés közben. Múltkor pl megfigyeltem, hogy közelebb mentem hozza és elkezdett remegni a keze. Ismeri a szokásaimat, már előre mondja...


Szerintetek?



2019. márc. 23. 03:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyira kedves velem, hogy az valami hihetetlen. Segít mindenben. Honnan tudjam, hogy nőként vagy barátként néz rám?
2019. márc. 23. 03:14
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező. Tudod milyen az, amikor a tövig vágott körmöd ellenére csontig szántod az arcod? Nyilván volt már baráti kapcsolatod... ha ez nem olyan, akkor amolyan. Nem? :D Szerintem teccő' néki.

32/f

2019. márc. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó, neked ez már a tapasztalataid miatt könnyen megy, de én szenvedek ettol. Azért kérdezem.
2019. márc. 23. 03:34
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Nyugi, bejössz neki, de ha nem lép, valami úton módon ugraszd ki a nyulat a bokorból. Amit írtam, csak példa. :)

32/f

2019. márc. 23. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan bejössz neki. Csak mint úgy általában mindenki fél az elutasítástól. Viszont mivel gondolom ő a krapek. Szerintem lépnie kellene. Viszont sokakban ott van a félelem a veszteségtől érzet.
2019. márc. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!