Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves nőneműek, ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nőneműek, ha úgy köszöntök egy kollégának, hogy "szia, szépfiú" (+ nagy mosoly), az miért van?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam helyesnek, nem is vagyok népszerű, ezért sem tudok mit kezdeni az ilyesmivel. Az egyik kolléganőm köszönt így a múltkor nekem, széles mosollyal. Nem gúnyolódós típus, tehát nyilván nem azért mondta. Aránylag sokat beszélgettünk eddig is, és tudom, hogy kedvel. Most fogok eljönni a munkahelyről, és készített nekem külön ajándékot, és több sms-t is küldött, hogy mennyire fogok nekik hiányozni, milyen értékes vagyok, és hogy még mindig nem tudja felfogni, hogy eljövök. Én is adtam neki is ajándékot, és azt mondta, mindig emlékezni fog arra, hogy tőlem kapta. Legutóbb nem dolgozott ugyan, de meglepődtem, amikor mások mondták, hogy bejön, hogy utoljára még eljöhessen velem ebédelni, és így mentünk csoportosan. Sajnos hajlamos vagyok a kötődésre, ő nem is közömbös a számomra, csak nem független, ezért soha nem is tettem vagy mondtam semmi olyat, ami kétértelmű lenne, viszont túl kedves velem. Szégyellem magam, de voltak vele erotikus álmaim, ő nyilván ilyen közvetlen típus, bár másokkal szerintem nem ennyire, és zavarba tud hozni a megnyilvánulásaival, bár ezt próbálom leplezni. Tudom, hogy nem lenne szabad, de mégis megérint lelkileg az, hogy ennyire "kivételez" velem, és egyszerűen nem tudom kiverni őt a fejemből. Szerintetek jogosan érzem magam aljasnak, amiért ilyen könnyen kezdek többet érezni valaki iránt?

2018. okt. 28. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Ez egy ócska ribi, ne kezdj vele. Nem te vagy az első, és nem is te leszel az utolsó akivel így nyilvánul meg. Tartsd magad távol tőle, ha jót akarsz magadnak.
2018. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
elég közönséges a csaj.
2018. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miután már nem dolgozol ott, hívd el randira. Nagy baj bem lehet belőle.
2018. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
miután nem dolgozol ott, lesz egy újabb "szépfiúja", nyugi.
2018. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gusztustalan stilus ez egy munkahelyen...
2018. okt. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Valamiért úgy érzem, hogy nem csak nők válaszoltak, és hogy "picit" eltolódott az egész a szokásos gyűlölködés/irigység irányába, viszont érdemi választ még nem igazán kaptam a kérdése(i)mre. Most nem az lett volna a lényeg, hogy ki kit ítél el, hanem az, hogy mi állhat egy ilyen női viselkedés hátterében.
2018. okt. 28. 20:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérj tőle egy randevút, akkor megtudod, hogy úgy van-e, ahogy te gondolod.

De lehetőleg ne szólítsd "nőneműnek", mert úgy kirúg, hogy a lábad nem éri a földet.

Hogy lehet ilyen tahó valaki?

2018. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy barátkozni akar veled, vagy (ami valószínűbb) szándékosan hülyít. Ez túl egyértelmű ahhoz, hogy valóban tetsszél neki.
2018. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
tudja hogy ártalmatlan vagy,ezért mer ennyire direktbe kacérkodni.
2018. okt. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én az ilyeneket mindig szarkasztikusan értem. például ha valakit helyesnek gondolok, így nem mondom el neki. inkább sehogy. ha valakit viszont szépfiúzok és egyebeknek becézgetek, akkor ez nálam az jelenti, hogy az illető vagy tudatosan vagy tudtán kívül ártott nekem, és én elkezdem szhopatni :D
2018. okt. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!