Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondta, hogy szép az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta, hogy szép az alakom, ha nem igaz?

Figyelt kérdés

Már nem tudnám megkérdezni, ezer éve nem beszélünk. Nem voltunk hivatalosan együtt, csak olyan randizgatós időszak. Aztán én leléptem, mindegy.

Soha nem szokott megdicsérni rajtam semmit, mindössze egyszer mondta, hogy gyönyörű ajkaim vannak (ezt most csak idéztem), illetve egy alkalommal, hogy nagyon jó az alakom.

Ezzel viszont az a probléma, hogy nem igaz. Nem hogy nagyon jó, de még csak távolról se jó. Vastag a combom, lóg a mellem, nem elég vékony a derekam, a fenekem lapos, a hasam meg nem.


Még csak arra se gondolhatok, hogy meg akart kapni, mert ez ponthogy közvetlen utána volt már.


Férfiak, miért hazudtok ilyesmit, ha már meg is volt a csaj?


2019. márc. 23. 11:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy hazudott. Lehet, hogy ő tényleg így látta, ennyi.
2019. márc. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

???


Azért dicsért meg, mert csúnyának tart.

2019. márc. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokan szeretik a combos nőket.
2019. márc. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

1) mert bármilyen hihetetlen is, neki bejött az alakod


2) mert ezzel a bókkal akart a bugyidba jutni



Te úgyis meg vagy győződve a 2.-ról, mi meg maximum fej vagy írás segítségével tudjuk eldönteni, hogy kinek volt igaza.

2019. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Neki megfelelt, ha meg is dugott. Addig biztos. De ennyi év után nem mindegy?
2019. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Utána mondta, ez a fura.

Amikor már mindegy, mondhatott volna bármit, felöltözhetett és leléphetett volna, hogy "ennyi volt, majd hívlak".


Utána minek mondani bármit is már?

2019. márc. 23. 11:57
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

Ez a kérdés így noszensz, ha legalább nem csatolsz egy képet. Lehet, hogy csak te túlzol.


Már boccs, de láttam olyan nőket, akik "tökéletes" létükre azon siránkoztak, hogy rondák/kövérek, tehát az ilyen picsogásokat már nem lehet komolyan venni:)

2019. márc. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Annyira uncsik már az ilyen önbizalomhiányos nyavalygások.


Amúgy azt mondta, hogy jó alakod van, nem azt, hogy tökéletes/ideális vagy, szépség királynő.


Volt barátom mondott már olyant is, hogy "Istennő" vagyok, na az ilyent végképp nem értem. Erre egyértelműen lehet állítani, hogy hazugság. De ha valaki csak úgy egyszerűen megdicséri az alakom a hibáimmal együtt is, azt mondom köszönöm. Nincs ebben semmi különös. Attól, hogy valakinek vannak hibái, még úgy összességében lehet nagyon jó is, tetszhet valakinek.


Kérdés: Te is csak akkor tartasz valakit szépnek, ha tökéletes?

2019. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nőket igen, akkor ha nagyon szépek.


A férfiak felé nincsenek ilyen elvárásaim, aki tetszik, úgy tetszik, ahogy van.

2019. márc. 23. 12:14
 10/15 anonim ***** válasza:
27%
Voltam így nemrég egy nővel, de csak szánalomból dicsértem, hogy legyen önbizalma. Odavolt értem, tepert, állandóan keresett, de nagyon duci volt. Kedves, aranyos volt, csak nem izgatott fel és arra fogtam hogy bennem van a hiba, jobbat érdemel tőlem. Nem is adtam neki reményt hogy esetleg lehet belőlünk valami, de évekig hajtott rám. Most már talált magának olyan srácot, aki hozzá hasonló.
2019. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!