Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el hogy én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el hogy én nem akarok abba a lakásba költözni?

Figyelt kérdés

a párom örökölt egy lakást és most azt tervezi, hogy oda költözünk.

Egyre gyakrabban foglalkozik ezzel, elkezdte a felújítása költeni a pénzét. De én még egyetemre járok 2 évig és amúgy se szeretnék abba a lakásba költözni mert messze van az én családomtól és igazából kiráz a hideg a gondolattól, hogy a nagymamája lakott ott a páromnak aki engem amúgy nem kedvel..

Ő így eltervezte a szüleivel, félek hogy ha azt mondom hogy nekem ez nem oké akkor elhagy vagy megsértődik


2019. márc. 23. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Messze van a családodtól. Erről szól a felnőtt élet, házasság, család.
2019. márc. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-es. Igen. Ez az amire nem állok még készen. (Egyébként az ő családjához közel van a lakás)
2019. márc. 23. 15:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan ide leírtad. Ha nem tudtok kompromisszumot kötni, akkor a kapcsolatotok sza.rt sem ér. Te nem várhatod el tőle, hogy csak az legyen, amit ő kigondol, és te sem várhatod el tőle, hogy csak a te kedvedben járjon háttérbe szorítva a saját akaratát. Ez a felnőtt párkapcsolat.
2019. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

*Ő nem várhatja el tőled.

Rosszul írtam.

2019. márc. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Speciel engem kedvelt a parom nagyija, de ez a momentum nem befolyásolt volna, hogy odaköltözzek e vagy se.

egyetértek a többiekkel, nem állsz készen erre a kapcsolatra.

2019. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha ez a kapcsolat oké lenne, a lakásnak is örülnél és tervezgetnéd a szépítgetését. Más örülne egy ilyen lehetőségnek. Azt nem lehet elvárni tőle hogy eladja és másikat vegyen máshol a kedvedért.
2019. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hasonló problémám van. Mindketten fővárosiak vagyunk, mindketzen egy - egy kis garzonnal. Nála kb meg lehetne oldani az odaköltözést, de konkrétan az Üllői út mentén van, ami Pest legzajosabb és legporosabb útja. Egyelőre zsákutca lett ebből, más miatt is összekaptunk, úgyhogy annak vége.

Valahol kell tudni kompromisszumit kötni, ha ő se enged és te se, akkor sajnos a külön utak lesznek a legjobbak. 30n

2019. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Én 226kmre vagyok a családomtól az ő nagyijának a lakásában, közel az ő családjához. Mi a baj ezzel! 24/N
2019. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"félek hogy ha azt mondom hogy nekem ez nem oké akkor elhagy vagy megsértődik"

A ti kapcsolatotok akkor hogy működik? Sosem mondtad el, ha valamiben különbözött a véleményed?

2019. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!