Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak anyukámnak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak anyukámnak miért akarok haza költözni? 23l

Figyelt kérdés
Az igazat nem akarom megmondani h miért mert akkor szerintem nagyon haragudna és hallgathatnám h ő tudta h ez lesz.
2018. máj. 2. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
A tetteink után vállalnunk kell a felelősséget.
2018. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem megmondhatod nyugodtan. el kell fogadnia, hogy próbálkoztál, hogy szeretted volna, hogy jobb legyen az életed valahogy, nem jött be, őszinte vagy vele, bízol benne, szerintem ez nagyon fontos hogy meg tudjátok beszélni.
2018. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha leírod kicsit részletesebben, lehet többet tudunk segíteni.:) Mindenesetre a szülők épp a tapasztalatlanságunk miatt vannak "felettünk", hogy segítsenek, korrigáljanak minket a mindennapi életben. Ezt édesanyád is pontosan tudja, úgyhogy állj bátran elé, mondd el neki, hogy igaza volt, tévedtél. Biztosan nem fog haragudni, legfőbb egy felszínes anyai szóbeli dorgálás lesz belőle.:)
2018. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Költözz inkább hozzám;)
2018. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 swagolasz ***** válasza:
100%
Mond azt, hogy már nagyon hiányzott neked :D
2018. máj. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gondolom beleugrottál egy összebútorozásba két hónap után, nem jött össze, szétmentetek és anyukád megmondta, hogy korai.

Ha a hiúságod meg a félreértelmezett büszkeséged miatt nem akarsz hazaköltözni, akkor ne tedd, akkor fizesd az albérletet egyedül.

2018. máj. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bármit hazudsz, anyud sem hülye, pontosan tudni fogja, hogy miért mész vissza hozzá.


Egyébként albérletbe is lehet költözni többed magaddal és akkor nm kerülsz vissza "gyerek-státuszba".

2018. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megcsalt én rájöttem megmondtam neki és megütött
2018. máj. 3. 18:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett az alatt a jócskán 1 év 2 hónap alatt?
2019. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!