Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltitkolnád párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltitkolnád párkapcsolatban ezt vagy inkább nem? N

Figyelt kérdés

Számomra ez elég kényes dolog,úgyhogy soha egyetlenegy embernek se mondtam el ezt mikor együtt voltam valakivel.Pár éve úgy vettem észre az államon,ajkam felett mintha sötétebb szőrszálak lennének.Na aztán nagyon gyorsan elkezdtem szedegetni csipesszel.Az lett az eredménye,hogy mintha sok megerősödött volna ezáltal,így aztán most szedegetem minden nap csipesszel a megerősödött szálakat,ez kb. 5 perc naponta,ehhez fény kell,nem jó a fürdőszoba(rendesen kiszedegetem,tehát nem tépem).

Ha 1 nap kimaradna,látszana azért.Intim dolognak tartom ezt,nem igazán szeretném ezt megosztani mással.De mi van akkor ha valakivel összeházasodok,együtt élünk.Ez még oké .De ha szülök egy gyereket,és pár napig kórházban vagyok,kijönnek úgy a szőrszálak pl. az államon amiről eddig a pasi nem is tudott,mit csináljak ?


2019. márc. 23. 22:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
végleges szőrtelenítés
2019. márc. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem a pasikat ez egyáltalán nem érdekli. Komolyan, fel se tűnne nekik. Vagy ha igen, akkor se zavarná őket.
2019. márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%

Az még hagyján, de szerintem még büdöset is szarsz. Általában tisztában vagyunk vele, hogy a választottunk is ember.

32/f

2019. márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%

En mar siman kiszedem tukor nelkul.

Ismerek olyan csajt, akinek nem csak par szal, durva nagyon. Pasija tudja. Nem zavarja. Nem tehet rola.

2019. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
18%
Kozmetikusnál voltál ez ügyben? Igaz, picit meg kell növeszteni, gyantáztatás nem jöhet szóba? Esetleg kiszőkítés?
2019. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
19%
5 te birnad megnovesztve?? Akar egy napig? Nyaron napfenyben emberek kozt
2019. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
10%

"Tényleg? Nahááát! A nők mégse puffogtatnak szivárványszínű vattacukrot?"


A nap szövege, zseniális. Ezt én is használni fogom xD

2019. márc. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%

Tinikategória lejjebb található, kislány.

Reggel meg büdös a szád, és mi van ha beteg leszel es hányni fogsz, meg a hasad is menni fog?

Nöj már fel agyilag, kérlek.

2019. márc. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%

Nyilván mindenkinek a párja tisztában van vele, hogy egy nő is szőrös alapból... Tehát nincs ezen mit szégyellni. Sok nőnek van az ajka felett is. Sötétbarna a hajam, nekem is látszott picit a szám felett de nem volt feltűnő. Engem viszont zavart. Az X-epil arcgyanta csíkokat használom kb havonta egyszer. Próbálj ki te is valami ilyesmit. Szerintem hatásosabb mint a szemöldökcsipesz.

Külön nem kell a párodnak bejelenteni, hogy mikor hol szőrtelenítesz, de lehet észre sem venné ezt amit leírtál. Ha pedig gyereket fogsz szülni, biztos nem a szőrszálaid lesznek a legnagyobb problémád abban a néhány kórházi napban. Szóval nyugi!

24N

2019. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%
szerintem ez legyen a legnagyobb titkod és hibád :D
2019. márc. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!