Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú évek óta tartó párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú évek óta tartó párkapcsolatban a kommunikáció ellaposodott. Szeretjük egymást, de csak mint barátok, nem érzem, hogy még férfiként szeretem őt, és ő sem kezel engem már úgy nőként. Szerintetek a szerelem feléleszthető?

Figyelt kérdés
Nagyon jó a kapcsolat köztünk, tehát nincs egymással gondunk, csak az érzelmek elmúltak. Nekem hiányzik az, hogy egy férfi mellett nőnek, szexi ék érezhessem magam, akár az ágyban, akár csak kimegyunk sétálni.
2019. márc. 16. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy bármit rendbe lehet hozni, de két dolog fontos:

- mindkét félnek akarnia kell

- 99%-ban mindkét félnek magában kell keresnie a megoldást.



A legtöbb ember azt mondja, hogy "hozzuk rendbe a kapcsolatot", majd hátradől, és várja a párjától, hogy az változzon, csináljon valamit.


Miért nem szervezel te programot? Miért nem mozdulsz ki te a komfortzónából, változtatsz, teszed meg az első lépéseket, próbálod végiggondolni, hogy mit szeretsz benne, hogy mit szerettél régen, hogy miért múlt el.



Nem mondom, hogyha változtatsz, akkor ő is követni fog, de ha csak várod a másiktól a dolgokat, akkor 100%, hogy minden marad a régiben.

2019. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Nincs örökké tartó igazi szerelem. Az érzelmek elmúlnak idővel, és mint embert szeretik a párok egymást.
2019. márc. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont a kommunikáció az, aminek nem szabad ellaposodnia. Az, hogy néha kevésbé kívánjátok egymást vagy felfedeztek valamit a másikban, amit nagyon nem szerettek, nem gond. De ha beszélgetni sem tudtok, az gáz. Persze lehet rajta változtatni, csak tenni kell érte.


Közös, új élmények, kirándulások, utazások, bolondozások, társasozások éd rengeteg beszélgetés kell. Hajrá!

2019. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalat: öt év után mi is éreztük ezt az ellaposodást. Megbeszéltük, hogy változtatunk a dolgon, mindketten tudtuk, hogy vagy meglépjük, vagy előbb utóbb vége lesz. Odatettük magunkat: randik, masszázs, gyertyafényes fürdő, szóval olyan dolgok, amiket már elhegytunk a az évek során. Kb három hónap alatt sikerült teljesen kipofozni a kapcsolatunkat, és azóta is figyelünk, hogy nehogy megint a régi hibákba essünk. Szóval simán helyre lehet hozni, csak mindkettőtöknek akarni kell, és akkor nem lesz gond! Sok sikert! :)
2019. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még annyit akartam írni, hogy ahogy a többi aspektusa javult a kapcsolatnak, valahogy a szexben a lelkesedést is húzta magával, és még valahogy a megszokott dolgok is jobbnak tűntek. :) #4 voltam.
2019. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Sajnos nálunk az a helyzet áll fent többnyire, hogy én próbálkozom a változást elinditani, a párom meg csak ül, és várja a sültgalambot. 😞 Sokszor le ültünk már ezt megbeszélni, és mindig azt mondja, hogy szeret, de nem tesz értem igazából semmit. Sajnos 2,5 éve majdnem el is váltunk, mert flörtölgetni kezdett. Lebukott, bocsánatot kért, azóta nem volt ilyen. (elvileg)

2019. márc. 17. 07:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Fekudjetek le egymas elott massal
2021. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!