Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom azt, hogy a feministák teljesen komolytalanná teszik magukat a viselkedésükkel?

Figyelt kérdés

Napjainkban már egyre többen viccet csinálnak belőlük. Mémek készülnek, dalszövegbe is szerepelnek ironikus módon stb...


Tényleg úgy gondolják, hogy ez jó a női nemnek? Szerintem csak felszítja a velük szembeni ellenségeskedést, na de ők tudják.


2019. márc. 24. 10:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%
Talán először különbséget kéne tenni a feministák és a szélsőséges feministák között, aztán térjünk vissza a kérdésre. Bár tudom, mindenki szélsőséges feminista, aki ellent mer mondani egy férfinak vagy ki meri mondani, hogy a mai napig nőgyűlölő patriarchális felfogás uralkodik.
2019. márc. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%

#1

Még csak azt se kell mondani, hogy uralkodik. Elég, ha megjegyzed, hogy volt már, aki csupán a nemed miatt ítélt meg negatívan. Egyből femináci köcsög vagy.

2019. márc. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%
Szállj már le rólunk, azt se tudod, mi az a feminizmus. Természetesen minden szélőség árt az eredeti irányzatnak, legyen az vallás, politikai oldal, művészeti irányzat stb. De aki felnőttként ott tart hogy nem képes megfogalmazni, hogy a szélsőségekkel van baja, az inkább ne írjon ki felnőtt topikban kérdést. Pláne vagy százat egy nap. Uncsi.
2019. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
13%
Minden értelmes ember így gondolja, még az értelmes nők is. Az előttem szólók is jól példázzák, amit írsz.
2019. márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
62%
Értelmes nő = behódol a férfi minden szavának és nincs önálló gondolata?
2019. márc. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
26%
Értelmes nő = nem tartja felsőbbrendűnek magát csak azért, mert nő, és nem gyűlöl minden férfit.
2019. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
18%
Ja és nem képzeli azt, hogy manapság elnyomják a nőket.
2019. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
76%

A feminista nem tartja magát felsőbbrendűnek, a feminista egyenrangúnak tartja magát a férfival.

De az is sokat elárul nők lealacsonyított helyzetéről, hogy ha egyenrangúnak akarnak tűnni, akkor egyes férfiak a saját felsőbbrendűnek hitt helyzetüket féltik.

2019. márc. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
71%

#6

És mi mégis mi a büdös francot írtunk, ami arra enged következtetni téged, hogy gyűlöljük a férfiakat és magunkat többre tartjuk náluk? Inkább te példázod azt, amiről mi beszéltünk.

2019. márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
81%
Megmondom, miért gondolja ezt. Mersz egyet nem érteni a felsőbbrendűnek gondolt férfiasságával.
2019. márc. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!