Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt rajtam kívül olyan nő, aki 28-30 éves, és még sose volt senkije? Mi /volt/ az oka?

Figyelt kérdés
2019. márc. 2. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Pofonegyszerű: nagyon magasak az elvárásaid. Férfi vagyok, gyakran látom. Sok kolleginád akad.
2019. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Köszi a lepontozást, erre is adhatsz. Ilyen az igazság, fáj:-)
2019. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Túlsúlyos vagy?
2019. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon kövér voltam, és nem akartam, hogy lássanak úgy. Mostanra már, ha feszes nem is, de normál alkatom van, viszont annyira beleszoktam az egyedüllétbe, hogy nem tudnék senkit elviselni.
2019. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Tényleg nem hülyeség, hogy iszonyú magas elvárásaid lehetnek. Ezen inkább elgondolkozni kéne, nem egyből elvetni a gondolatot.
2019. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Két ilyen nőt ismerek. Egyikük nagyon túlsúlyos (jóval több mint 100 kg) és álomvilágban él. Neki elég magas elvárásai vannak szerintem a külsejéhez képest.

Másik kicsit olyan, mint az az itteni nőgyűlölő, nem tudom hány százalékos csak nőben. Teljesen elmebeteg gondolatai vannak a kiszemelt férfiról és ha visszautasítást kap őrjöngeni kezd. Vetít. Egyszer ugyanaz a fiú tetszett nekünk, és felhívott öngyilkossággal fenyegetőzve. Sajnálom kicsit, de tartok is tőle.


De nem akarok ítélkezni, sok embernek azért nincsen senkije ennyi idősen, mert fél a másik nemtől, nem fejlett a szociális érzéke egyáltalán, stb.

2019. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha nem voltam egyértelmű. Nem az a kérdésem, hogy külső szemlélőként milyen okokat lehet látni amögött, hogy egy nőnek nem volt még párja ennyi idős korára. Arra vagyok kíváncsi, hogy aki saját maga ebben a helyzetben van, az hogyan éli ezt meg, milyen gondolatokkal.
2019. márc. 2. 18:24
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Defektesség.


Ha már nincs senkim,és nem is lesz,legalább valami nagyobb életcélom lenne. Pl. valami jó dolgot úgy tennék az emberiségért, vagy élnék a hivatásomért,hobbijaimért stb-stb.

2019. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Különösebb lelki törlést nem okoz, elfoglalom magam a mindennapokban. Jelenleg társkeresőn ismerkedek, akikkel jól eldumalgatunk, azok több száz kilométerre laknak, és nyilván előbb-utóbb találnak valakit a környékükön. Szexajánlatok nem érdekelnek és apámkorú férfiak se. Legutóbbi srác, aki szimpatikus lett volna, még mindig a volt barátnője után sír. Ez van. Mondjuk én gyereket amúgy se akarok, szóval amiatt nem aggódom.
2019. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
* törést
2019. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!