Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legjobb 3 kérdés, komment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb 3 kérdés, komment vagy történet amit itt olvastatok gyk-n ebben a kategóriában (Felnőtt párkapcsolatok)?

Figyelt kérdés
Akár saját is lehet, vagy sajáthoz fűződő.

2019. márc. 25. 16:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
84%
A bolond nő aki minden kérdésre azt hitte hogy róla szól. Minden kérdés alá odaböffögte a gondolatait. Manapság sajnos nem látom, lehet hogy végre kapott egy kênyszezubbonyt
2019. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
92%

A talán 40 körüli no a lanyaval, akinek egy cukorbeteg 60 koruli fazon udvarolt, a no szamara gyorsan, hazassagot akart, a no nem, erre becsajozott a papa, es a mi nőnk banja, hogy nem ment bele, persze figyelmeztettek, hogy a bacsj apolonot akar csak.


Mindiv torlodnek a kerdesei erdekes modon

2019. márc. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
93%

4# Elmesélnéd milyenek voltak a Turcsi kérdései? :D Nem hallottam még róla, vagy csak nem ilyen néven ismerem :D.


Még évekkel ezelőtt, amikor csak "szerelem, szex" rovat volt, akkor írtak nagyon vicces kérdéseket. Sajnos most nem találom a kérdést, de volt egy olyan, ahol a csaj írta, hogy elkezdett maszturbálni, de fél, hogy ezt a húgycsövében tette :D, és hogy lehet-e baja. Kapta is az ívet, hogy talán figyelni kellett volna bioszon, és nem a budiban "húgycsőmasztizni" :DDD



Amúgy sajnos sok kedvenc már törlődött, vagy elvesztek a figyelt kérdések között olyan régiek :D. Mindig volt valami ügyeletes rinyagép. Pár éve volt valami magas vékony srác, akkor volt egy dagi srác, aki soha nem értette miért nincs barátnője, pedig az anyja meg a nagymamája annyit dícsérték milyen jól néz ki :DD, még képet is rakott ki magáról borzalmas ruhákban. Most az aktuális rinyagép Balázs, mondjuk sajna már nem vicces :(.

2019. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Marha jó sztorik!!!


És van valakinek valami szép sztorija amit innen ismer?

2019. márc. 25. 18:15
 15/30 anonim ***** válasza:
95%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eljeg..


Ez egy érdekes sztori volt. Nem volt szép, sem vicces, de valamilyen szempontból mégis jó volt. Szerintem példaértékű, ahogy a leányzó terhesen a sarkára mert állni, és ki mert lépni a bántalmazó kapcsolatból. Én személy szerint nagyon örültem, hogy meg merte lépni ezt a lépést végül. :)

2019. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
#15 ezt én is ismerem! Végig követtem, talán ég kommentem is van benne, de már nem tudom. Nagyon sajnáltam szegényt. Egy ilyen paraszt nem érdemel meg egy ilyen lányt.
2019. márc. 26. 07:29
 17/30 anonim ***** válasza:
91%

13-as: Sajnos az ő kérdései is törölve lettek, nem tudom, miért...

Iszonyú kifinomultan, intelligensen fogalmazott, nagyon olvasmányosan írt, kisregény volt minden kérdése. A lényeg az volt, hogy nagyon istenítette a nőket, idealizálta, hiszen neki sosem volt dolga nővel, leírtak szerint ő egy ocsmány, turcsi orrú, görbe hátú, nagyon torz ember volt (ezt választékosan megfogalmazva írta le), akit bűn volt világra hozni... nem tudja kárhoztatni a nőket, akik undorodva néznek rá...

Hatalmas önutálatot jelenített meg, valószínű kamu volt persze, mert rengetegen írtak neki, és senkinek sem reagált.

2019. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Megtaláltam az egyik kérdését (Turcsi)!!

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2019. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
2019. márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Ah köszönöm :D <3, ha lesz időm átrágom magam azon a baromi hosszú kérdésen :D. Sajnos a 19-es kommentben linkelt kérdéseket időközben törölték :'(.
2019. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!