Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a párotoknak írogatna egy lány?

Figyelt kérdés
Tehát van egy lány, aki olyan hetente, de van hogy gyakrabban ráír a páromra ( ő magától nem ír neki), és mivel a párom nem akar bunkó lenni vele, válaszol neki mindig. Titeket ez zavarna?
2019. márc. 25. 17:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól is függ, miért , miről írogatnak?
2019. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Az jobban zavarna, hogy ilyen mentalitású a párom.
2019. márc. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi messze nem zavarna. Még az sem, ha párom néha ráír, ha ez normális, szigorúan baráti stílusban történik.

Tehát: nincsenek szexuális utalások, se flört, se a magánéleti (leginkább párkapcsolati) problémák kiteregetve.

Én is szóba állok férfiakkal, és a fentiekhez tartom is magam. Nincs ebben semmi extra.

2019. márc. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. 39F
2019. márc. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem régóta lett kapcsolatom, és három sráccal is dumálok, van hogy hetente többször is. Párommal tisztázva lett a dolog, hogy éves barátságokat nem fogok a kukába hajítani a miatt, mert jött valaki az életembe, tisztázva lett, hogy a srácok nem akarnak és soha nem is akartam tőlem semmit. Fő az őszinteség. Páros részéről az lenne az egyenes, ha leülne és tisztázná veled, ki ez a csaj. És nem arról van szó, hogy jajj írt neki valaki a másik nemből, de ha rendszeresen dumálnak, ráadásul a párod nem beszél róla neked nyíltan, akkor ott valaki gebasz van!
2019. márc. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Csak átlagos témákról ír neki, nincs semmi flört, szexuális utalás meg ilyenek... És nem is hosszú, órákon át tartó beszélgetésekről van szó. Viszont azt kihagytam, hogy olyan 2 hónapja az a lány elmondta a páromnak, hogy bejön neki... Párom pedig azt válaszolta neki, hogy ezt magában kell rendbe tennie. Azóta az a lány ezzel kapcsolatban nem írt neki, csak átlagos dolgokról.
2019. márc. 25. 18:14
 7/17 A kérdező kommentje:
És engem régebb óta ismer a párom, mint azt a lányt.
2019. márc. 25. 18:15
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Egyértelmű, hogy a lány nyomul és a párod ebben részes. Különben már megmondta volna neki, hogy ne keresse.
2019. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs flört meg szexuális utalgatás...de azért a csaj csak megírta neki, hogy bejön? A pasid meg elintézte vmi langyi dumával?

Eh.

Kezdhetsz gyanakodni.

2019. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Épp januárban volt ilyen nálunk is. Magányos a csaj, irkált neki. Néha a párom is ráírt. Normálisan, normális dolgokról beszélgettek, semmi flört, semmi kényes téma. Aztán mikor a párom pár hétig nem írt, a csaj írja neki, hogy nagyon hiányzik stb szivecskék. Párom írt egy kérdőjelet, lány nem válaszolt. Aztán még volt egy ilyen puszis-szives kirohanása, akkor a párom mondta neki, hogy ezzel a viselkedéssel álljon le (szépen). Azóta nem írt neki.

Engem igazán nem zavar(t), hogy beszélgetnek, de a lány tényleg túlzásokba esett. Normális dolgokról felőlem beszélgethetnek ezután is, de a házunkba nem engedném be.

2019. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!