Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírtam messengeren egy volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírtam messengeren egy volt osztálytársnőmbe, aki iránt erős vonzalmat érzek. Gondoltam, ha nem próbálom meg, akkor sosem tudom meg, hogy lehetett-e volna köztünk valami. Viszont most rettegek az elutasítástól, szerintetek jó ötlet volt írnom neki?

Figyelt kérdés
2019. márc. 25. 18:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, bátor voltál!
2019. márc. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Osztálytársnőmre*
2019. márc. 25. 18:10
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Komolyan, az ilyennek mi értelme van? Ráírtál, és most meg be vagy sz..rva, hogy talán még se kellett volna?

A sok bizonytalan mindeniteket.

És mi van, ha elutasít? Legalább megtudod, hogy ő nem akar semmit, ennyi. Utána lapozhatsz.

2019. márc. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Ne légy ilyen fostalicska. Semmi nem lesz beéőle, de legalább megpróbáltad. :)
2019. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

*checks messenger immediately*

Ne legy beszari, es akkor mivan ha online elutasit vagy ha eloben? Belehalsz talan?

2019. márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Gondolkodtál azon, hogy mit is jelent, hogy írtál neki? Hogy MIÉRT írtál neki?


Te azt hiszed, hogy ezen a ponton most kettéágazik az életed, és az egyik kimenetel az, hogy a lány pozitívan reagál, és akkor onnantól kész, révbe értél, örök szerelem életetek végéig, ha pedig visszautasít, akkor vége mindennek?


Rá kell jönnöd, hogy az ismerkedés nem így történik. A párkapcsolat kialakítása nem egy vagy néhány kritikus pillanaton, romantikus vallomáson vagy kérdésen múlik, hanem egy hosszú folyamat, aminek során szépen lassan felépítgettek egy közös érzelmi hátteret, ami a kapcsolat alapja lehet. A kapcsolathoz tartalomra van szükség. Az, hogy ráírsz, tökéletesen tartalmatlan, jelentéktelen, értéktelen.


Ha a lány visszautasít, akkor nem téged, hanem az ostoba helyzetet utasítja vissza, amibe belekényszerítetted: azt a kiélezett döntéshelyzetet, amivel az egész dolog felelősségét átpasszoltad rá, hogy ő döntse el, hogy lesz-e ebből valami, és legyen az ő hibája, ha nem. Te meg kényelmesen sajnáltathatod magad, miközben SEMMI érdemlegeset nem tettél.


Van egy különösen gonosz kérdésem: gondolkodtál azon, hogy mi lesz akkor, ha esetleg pozitívan jelez vissza? Mi akkor a következő lépés? Mit kezdesz vele és a helyzettel?

2019. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Éppenséggel lehet közös témánk, hiszen ismerjük egymást.
2019. márc. 25. 19:34
 8/16 A kérdező kommentje:

Edinaaa:


Ő egy különleges lány számomra, szóval tőle egy kosár elég mélyre lökhetne engem. Ezért is bánom már, hogy nem maradtam a fantáziavilágomban inkább, ahelyett hogy ráírtam.

2019. márc. 25. 19:38
 9/16 anonim ***** válasza:
Vannak itt bajok. :D
2019. márc. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég derült ki hogy akibe 4 évig szerelmes voltam a férjem előtt, mindig félt írni nekem, vagy elhivni randizni.. Most mikor már családunk van, ezt Bevallotta.nagyon bánja, mivel most így megtudta h ugyanazt éreztük.. És kissé fel is kavart engem..persze nem teszünk semmit csak nem kis dolog.. . Inkább tedd meg és bánd meg, mint megbánd h nem tetted meg. Semmit sem veszitesz. Legyel magabiztos..
2019. márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!