Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírtam messengeren egy volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírtam messengeren egy volt osztálytársnőmbe, aki iránt erős vonzalmat érzek. Gondoltam, ha nem próbálom meg, akkor sosem tudom meg, hogy lehetett-e volna köztünk valami. Viszont most rettegek az elutasítástól, szerintetek jó ötlet volt írnom neki?

Figyelt kérdés
2019. márc. 25. 18:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen az elutasítás miatt csináltad.

Megkapod, kihevered, továbblépsz.

2019. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Most már lesz, ami lesz. Vagy kikosaraz, vagy egyáltalán nem ír vissza, én meg szarul leszek, talán beveszek pár szem Frontint, aztán másnapra már kicsit jobban leszek.

2019. márc. 25. 20:42
 13/16 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Lövésből lesz a gól!
2019. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%
Mi szurkolunk neked, nem lesz semmi baj! Legalább kiderül, hogy ő mit érez.
2019. márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. márc. 26. 04:36
 16/16 anonim ***** válasza:
83%

Lényeg az, hogy ha lépsz valamit, azzal nem veszítesz, de ha csak álmodozol, akkor bizony időt veszítesz. Aztán majd a következő lépés az lesz, hogy ha valaki tetszik legközelebb akkor, ne húzd eddig az időt, lépj minél hamarabb, és ne úgy hogy szerelmet vallassz, hanem bókokkal és tettekkel tedd nyilvánvalóvá a szándékaidat.


30f

2019. márc. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!