Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már valaki így lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már valaki így lányok?

Figyelt kérdés
Voltatok már úgyhogy miután együtt voltatok barátotokkal (védekeztetek)de mégis idegesek voltatok, és beképzeltétek magatoknak hogy hányingeretek van , fáj a melletek stb ?
2010. júl. 4. 02:24
 1/6 A kérdező kommentje:
azaz volt már valaki így ? :D elírtam
2010. júl. 4. 02:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs hogy fiúként válaszolok, de szerintem ez nagyon gyakori jelenség, többször is találkoztam vele több különböző lánynál.
2010. júl. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan parázok... :) Ez normális... Csak nem minden pasi értékeli... Idővel majd megszokod a helyzetet, és nem fogsz emiatt idegeskedni te sem. ;)
2010. júl. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
persze, még az elején....amióta gyógyszert szedek, eszembe sem jut :) de óvszer mellett én is paráztam sokszor...
2010. júl. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 2 hónapja élek nemi életet a barátommal, de egyszer sem képzeltem be magamnak ilyeneket. Amíg nem szakad ki a gumi, addig nincs ok parázni. Nemsokára meg úgyis gyógyszert fogok szedni :)

17L

2010. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17L nagy butaságot mondtál ám. Semmi sem véd 100%osan.
2010. júl. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!