Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak oda a nők a tibi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak oda a nők a tibi atya alapítóért?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm jóban van vele, és így kölcsönösen követik egymást instán meg kommentelnek egymás képei alá. Lényeg a lényeg, rátévedtem a tag profiljára. Hát az valami hihetetlen, hogy ott mi megy. Annyi kiéhezett fiatal nőt magyar internetes platformon még nem láttam. Teljesen rá vannak indulva. Az ember meg folyamatosan "poénos" Tinder-beszélgetésekről közöl képeket, de tényleg tömegesen.

Nem vagyok otthon a magyar internetes szubkultúrában, de azt tudom, hogy a tibi atya a bunkóságra, trágár és nőgyűlölő poénokra alapította a "brandet". Akkor ez hogy is van?


2019. márc. 27. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem ismerem az alapitot es nem is vagyok oda erte. Neha van 1-1 vicces tibi atya meme, amit tovabbkuldok 1-2 ismerosnek, es ennyi.
2019. márc. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb. ugyanazért, amiért a gusztustalan Lifetilt marhaságért. Nálam meg az veri ki a biztosítékot. Vannak sokkal normálisabb oldalak, emberek abban a témakörben, mégis sok nő azt szereti, ha földbe döngölik, így szocializálódtak, ezt látták családban, stb. Közben az alapító egy bagós, egészségtelenül élő gyökér.


Nőként írom, hogy sajnos sok nő bukik erre, egyik nő csoporttársam is éljenezve küldött át egy nőmocskolásra épített lifetilt posztot, hogy hu de eredeti. Ez szomorú. Mondjuk neki eleve a rosszfiúk jönnek be.


Nem tudom, hogyan néz ki a Tibi atya alapítója-megnézem, én magát az oldalt nem szeretem, mert nagyrészt lopott és primitív anyag van rajta.

2019. márc. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Hiresebb az átlagnál, nem kaphatja meg akárki és ezért versenyeznek érte. Amúgy nem láttam még öt képről sem, szóval nem tudom mit látnak benne, biztos jóképű is.


A másik, ő nem nogyulolo szerintem, inkább trollnak mondanám :)

2019. márc. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért, odavannak?

Az én környezetemben azt sem tudják ki ő.

2019. márc. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem A NŐK, hanem egyes nők vannak oda. Én nem szeretem azt a fajta humort, amit képvisel.
2019. márc. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Úgyan azért, amiért férfiak vannak oda hasonló agyhalott “humoros” oldalakért.
2019. márc. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 egyes férfiak*
2019. márc. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt nők? Tuti nem, max hülye pitsák. A színvonal, amit képvisel, az meg a legalja.
2019. márc. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt a rövidke cikket elolvasva azt hiszem mindenkinek kielégítő válasza lesz az itt felmerült kérdésekre.


Örülök, hogy ilyen pontos választ tudtam adni egy kérdésre ebben a topikban. 😀

2019. márc. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

legtöbb értelmes nő ismerősöm nem is követi tibi atyát, és prolinak tartja az oldalt

haszonleső riherongyok meg mindig voltak

2019. márc. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!