Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mennyit segit otthon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyit segit otthon a ferjetek?

Figyelt kérdés
Mindig azt hangoztatja, hogy a hazimunka a no dolga. O itthon semmit nem csinal, en szedem utana a szennyest is a foldrol. En is dolgozok, jol keresek, ertekes diplomam van. Kert nincs, es szerinte a ferfi munka kimerul a funyirasban es a rendes munkaban. Folyton azt hallom, hogy mas csaladokba a no mindent megcsinal, szo nelkul. Ez tenyleg igy van? En vagyok rossz, lusta, akinek jol esne, ha megfogna o is a porszivot? Nyilvan keves ferfi takarit furdot, vagy ablakot, de ezeket az aprosagokat megtehetne.
2019. márc. 28. 15:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem segít, ő is ugyanúgy a lakásban él és ugyanolyan arányban veszi ki a részét a háztartásból, mint én, mindketten főállásban dolgozunk. Konyhát, fürdőt is takarít, porszívózik, törölget, mos, mosogat, mikor mi, fel szoktuk osztani és semmi se derogál neki, semmiért se húzza a száját, külön kérni se kell. A főzés az egyetlen, ami csak az én terepem, de ezt mindketten így szeretjük. Felnőtt, önellátó férfi, nem egy óriáscsecsemő, ez már az elején is kiderült, ha nem így lenne, nem jutottunk volna el az összeköltözésig sem, senki kedvéért nem venném fel a cseléd szerepet.
2019. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem kisgyerek és nem vagy az anyja, hogy a szennyes ruháját a nyomában szedegesd fel. Ez nem normális.
2019. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk is mindketten főállásban dolgozunk, egyenlő arányban álljuk a költségeket, egyenlő arányban "koszolunk" és kb ugyanannyi házimunkát csinálunk.

párom szeret főzni, így heti 1x vagy 2x ő főz, de az abszolút a maga örömére, nem muszájból, amúgy elmosogat, mos, tereget, leszedi, porszívózik, igazából nincs kiosztva a feladat, mindenki csinálja, amit meglát.

A legelején, amikor összeköltöztünk kellett vele egyszer megbeszélni, hogy akkor vagy felezünk mindent, vagy én felmondok, otthon maradok ezeket csinálni egész nap, ő dolgozik. Persze nem komolyan mondtam, csak hogy érezze, hogy én is kiveszem a részem, neki is illene, de jól nevelte az anyukája, úgyhogy nem volt ebből gond.

Gyerekünk még nincs, de szerintem nem lesz gond akkor sem.

2019. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Ugyanannyit tesz bele, mint én. Ha nem így lenne, nem lennénk együtt.

Nem az anyja vagyok, hanem a társa.

2019. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

Amikor én is dolgoztam, szó nélkül megcsinált mindent, kimosott, mosogatógépbe bepakolt, porszívózott, teregetett...

Most, hogy én nem dolgozok, ezeket én csinálom. Nagyobb dolgokban besegít, illetve ha valamit össze kell rakni, fel kell szerelni, ki kell cserélni, megcsinálja.

2019. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

De akkor minek kellett hozza menni? Elmondasod alapjan nem tegnapelott lett ilyen, hanem mindig is szarrago volt akinek derogal felszedni az alsogatyajat is a foldrol, de akkor mi az istennek meg hozza is menni? Hogy utana csodalkozzhass, hogy jeee ismet nem fordult ki onmagabol a lustasag?

Nekem senki nem segit, nem a munkamat vegzem, hanem együttelunk egy adott kornyezetben, amit ha bepiszkol, akkor neki is igenye van ra, hogy kitakaritsa, mert nem annyi esze van mint egy közepesen intelligens disznonak. Vagy mint a ferjednek.

2019. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

Minek mentél hozzá?

Amúgy nem segíteni kell, hanem kivenni a részét, mivel ő is ott él.

2019. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyok senkinek a csicskása, szerencsére olyan férfit találtam, aki nem konyhagépnek nézi a nőket. Speciel nálunk mindig ő mosogat, és ezt értsd úgy, hogy mindig, mert nekem durván ekcémás a kezem és nem múlik el, télen még vérezni is szokott. Ezenkívül amúgy amikor nincs kedvem, vagy megjött és fáj a hasam, akkor ő főz, szokott teregetni, állatot etetni, sokszor elmegy bevásárlolni, amíg én takarítok. Azt is megcsinálja, de én a takarítást nem adom senki kezébe, azt jobban és alaposabbam csinálom, mint ő. A szennyest bedobja maga után a szennyesbe, mert ezt még egy 3 éves is megcsinálja, mert elmagyarázzuk neki, hogy bele kell dobni. Ja és képzeld, a fürdőt a múltkor kitakarította, mert nekem nem volt kedvem. Nahát.... Neked gyereked van, nem férjed, bocs.
2019. márc. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Akkor mondd meg, hogy innentől ő tart el. Hiszen a rendes munka a férfi dolga.
2019. márc. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Mutasson olyan családot!
2019. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!