Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti férjetek milyen házimunká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti férjetek milyen házimunkát végez otthon? Neked kell mindent elvégezned vagy segít valamit?

Figyelt kérdés
Az én Férjem semmit😞
2015. okt. 31. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg nincs férjem.
2015. okt. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

En ferj vagyok, de valaszolok.

A vasalason kivul mindent megtudok, es megcsinalok ha kell. A jelenleg 6eves fiamat is ellatom, elattam a pelenkazastol, a furdetesen az altatason at mindent.

2015. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kérdésektől kikészülök mindig.


Mi a fene az 2015-ben, ahol mindkét fél 40 órában dolgozik, hogy 'segít valamit' ?? Az az alap, hogy fele-fele arányban osztjuk el, ha egyformán dolgozunk, nemhogy még megdícsérjük, hogy "segíT". Ő talán nem lakik ott, neki nem kell a rend?!


Nálunk így néz ki:

Férjem: porszívózás heti 1x (amúgy megy a robotporszi), konyha tisztántartása (természetesen ha főzünk mindenki maga után, de alapvetően heti jelleggel ez az ő dolga), mosogatógép ki-bepakolása, szemét és szelektív szemét levitele, fűnyírás

Én: bevásárlás, fürdő-és wc tisztántartása, mosás bepakolása, teregetés (elrakodni mindenki a sajátját). Amikor füvet nyír általában felmosok :)


Főzni felváltva szoktunk vagy együtt.

2015. okt. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Még nem a férjem, de együtt lakunk.

Igazából bármit megcsinál, elszoktuk "osztani" :) Ha én mosogatok, ő kávét főz vagy fordítva. A söprés-felmosás, meg az ilyen "női" dolgokat én csinálom, viszont ha valami elromlik, eltörik vagy hasonló "pasis" dolog van, szó nélkül megcsinálja. A főzés is eloszlik köztünk, sőt ha ráér vagy csak olyanja van ő főz, mert imád főzni :)

2015. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
A szüleimnél az a helyzet, hogy apám alaposan kiveszi a részét a házimunkából (különösen, mióta nyugdíjas), de anyám játssza a mártírt, hogy mindent ő csinál, ami hazugság.
2015. okt. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem egy agyhalott fogyatékoshoz mentem hozzá, így igen. kérdés nélkül megcsinálja a házimunkát.


De neked csak gratulálok a párválasztáshoz!

2015. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem, nem segít. együtt vezetjük a háztartást. persze nem centizünk ki mindent pont 50-50%-ra, de megosztjuk a kellemetlen melót :D


már a kapcsolatunk elején tisztáztam, hogy mit szeretnék majd (előző kapcsolatom kb erre ment rá..) és szerencsére ő is így állt a dolgokhoz.

2015. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 omba ***** válasza:

Férfiként engem is mindig bosszant ez a szó "segít" :O

12 éves korom óta aktív részese vagyok a házimunkáknak, nem változott ez attól, hogy megnősültem.


A baj az, hogy tudtad te, hogy ilyen, csak akkor nem tulajdonítottál ennek jelentőséget - most meg már nemigen tudsz mit tenni ellene.

2015. okt. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem, nem ilyen volt, régebben jobban aktivizálta magát.

most Közölte, hogy arra vágyik, mint egyik idősebb ismerősünknél van, a Férj nuku házimunka, asszony kiszolgálja mindenben.

Csakhogy ezt már a mi generációnkban nem lehet megvalósítani, mert az anyának a gyerekekkel is többet kell foglalkoznia, mint hajdanán volt..

2015. okt. 31. 18:59
 10/11 omba ***** válasza:

Mindegyik generációban meg lehet valósítani, és mindegyikben bunkóság.... :D

(szeresse el az ismerőse feleségét!)

2015. okt. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!