Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan ember aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember aki nem akar soha párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
2019. márc. 28. 20:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Most ez a szexuális életre is vonatkozik
2019. márc. 28. 20:29
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Én a karok mert negem igzagtnak a szép nők szexuálisan
2019. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

létezik több ilyen ember is

-aszexuális

-meleg, és titkolja

-egyéb mentális dolgok, szociálisan túl szorongó egy kapcsolat kialakításához, PTSD, sok rossz tapasztalat, visszautasítás/beteges rettegés a visszautasítástól stb.

ezeknek az embereknek a mai társadalomban csak jobban súlyosbodik a helyzetük napról napra, mivel környezetük csak vegzálni szokta őket

2019. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezik.
2019. márc. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Létezik. Az utolsó randipartnerem, akivel túl voltunk már 6 randin ilyen volt.

Azt mondta, nem kell neki kapcsolat, mert csak gond van vele, sokat kell beletenni, sok munka van benne. Ő másban éli meg és keresi a boldogságit. Erre jött rá, ami alatt randiztunk.

2019. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szóval az én esetem egy kicsit más mivel egy 2 évvel ezelőtti trauma miatt nem akarok kapcsolatot

(Meghalt a szerelmem..nem jártunk viszont én titokban nagyon rég óta szerettem de nyilván nem mondhattam el neki..egyszer csókolóztunk, de sajnos nem lett belőle semmi..és folyton magam hibáztatom a halála miatt)

Már próbálkoztam, de egyszerűen nem tudok túllépni rajta

Így ha nem lehetek vele, akkor mással se akarok

2019. márc. 28. 21:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A te esetedben segítséget kérnék. Ez nem normális, hogy ilyen miatt te is eltemeted magad. Ha össze is jöttetek volna, nem biztos, hogy valami fergeteges dolog sült volna ki belőle. Egy olyan miatt adsz fel mindent, ami csak a fejedben volt.
2019. márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy pszichológushoz, és beszéljétek meg. Hidd el, sokat segít, valószínűleg utána máshogy látod majd a helyzetet.
2019. márc. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Én ilyen vagyok, mert túl jó az ízlésem, én viszont egy rakás szar vagyok és nem akarom beérni senkivel sem és fordítva sem akarom ezt. Akit szeretek annak sosem fogok megfelelni, mert elcsesztem az életem.
2019. márc. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is ilyen vagyok. n30
2019. márc. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!