Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen gyerekesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen gyerekesek a mai,25-30 éves pasik?

Figyelt kérdés
Nem általánosítani szeretnék, lehet, hogy csak én fogom ki ezeket az embereket, de sajnos nagyon ezt tapasztalom. Az én volt barátaim mind anyuci pici fiai voltak, akik semmit nem tudnak elintézni, egy csekket nem tudnak feladni, egy borítékot nem tudnak megcímezni, csak a szexkalandjaikkal tudnak nekem kérkedni és azt hiszik, hogy ettől nagyot nőnek a szememben. Ezt ti is tapasztaljátok vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?
2019. márc. 28. 20:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
#10-esnek pacsi! Az, hogy te behalásztál a zavarosban, téged minősít, kislány. Egy ilyen nő minek kéne egy komolyabb, fiatal felnőtt srácnak? :D Vagy már megint egy vén kecske vagy, aki letudja a napi fújfiatalok c. műsort, aztán az anyját leszámítva még nőt sem látott?
2019. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Az én volt barátaim mind anyuci pici fiai voltak"


Akkor miért voltak a barátaid?

2019. márc. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én a környezetemben nem tapasztalok ilyesmit.
2019. márc. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mert csak a külsőt nézed, az alapján ítéled meg az embert, és így belsőre is tökéletesnek látod őket. Amúgy az említett korosztályban a "nők" sokkal gyerekesebbek. Egyetlen 30 év alatti nőt sem ismerek, csak kislányokat.
2019. márc. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azert, mert a felnotte valas csak keves embernel belso indittatas, az elsopro tobbsegnel kulso kenyszer. Koszond meg a kozepkoru/idos noknek, hogy infantilisse neveltek a fiaikat.
2019. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!