Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Szakítás után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szakítás után miért vagytok ennyire gyerekesek?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam a pasimmal. Én szakítottam, ő hibázott, többször is, miatta is lett ez. Amivel ő nagyon is tisztába van, ennek ellenére ha egy helyiségben vagyunk úgy viselkedik mintha ő lenne megsértődve (elfordítja a fejét, rám se néz stb...) Minek kell ilyen gyerekesnek lenni, ha egyszer ő cseszte el az egészet???

2019. febr. 20. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Nincs olyan, hogy csak az egyik cseszte el az egészet.

32/f

2019. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szakításnál, illetve most évekkel később sem tudtam ránézni az exemre. Miért? Mert bántott az, és a mai napig bánt, hogy sokat bántottam őt (nem fizikálisan), illetve bántott a gondolat és a tudat, hogy már nem az enyém és nem is leszünk nagy valószínűséggel együtt.

Nálam ez inkább a bűntudat és a fájdalom, hogy nem velem van.

2019. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Miért? Mit vársz, hogy pitizzen neked?

Vége és kész. Mindegy ki hibája, ki szakított, utána, átnézek a nőn, mit egy ablakon.

2019. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyébként miért vagytok egy légtérben?

32/f

2019. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Szerinted minden pasi ugyanígy viselkedik szakítás után?


Mit szólsz azokhoz, akik már a következő héten másik csajjal vannak, jól érzik magukat, és le sem szarnak téged?

2019. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5# bocs, de sztem senki nem mondta, hogy az összes..nyilván akire vonatkozik, az tudja..

ja és előző hozzászóláshoz, nem azt várom, hogy pitizzen, nyilván erre utaló dolgot sem említettem....

2019. febr. 20. 21:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor kezdjük az elején.....

A pasid hibázott, te kiraktad a szűrét. Találkoztok véletlenül és elfordítja a fejét,mert látni sem akar. Lehet hogy még szeret, de az is lehet hogy a hibájára emlékezteted ami negatív érzéseket kelt benne és azért viselkedik így. Szerintem ebben nincs semmi fura, egyszerűen le akarja zárni a kapcsolatot minél hamarabb és túllépni a történteken. Nem mindenki jópofizik szakítás után, ahogy én sem. A volt feleségemmel a bíróság előtt beszéltem utoljára, azóta ha véletlenül találkoztunk max messziről köszöntem, de a közelébe sem megyek, beszélni meg pláne semmi kedvem sincs vele. Ő is üzengetett nekem, hogy megtagadom a közös múltunkat és ez csak engem minősít, de számomra ő a múlt és csak a jövőmre akarok koncentrálni.

2019. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
miert kell àltalànositani??? a pasik nevèben
2019. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt elárulod, még is mit vársz tőle?

Kidobtad. Nem pitizést vársz, akkor mit??

Kész vége, még is mit csináljon, ha találkozik veled??

2019. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!