Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom valóban lehet tökélete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom valóban lehet tökéletes, vagy csak én látom annak a szerelmtől?

Figyelt kérdés

Gyönyörű férfinak látom, minden rendben van rajta. Belülről is intelligens, kedves, kiáll mellettem, egyszerűen tökéletesnek látom. Neki is van 1-2 furcsasága ami kettőnk között marad, de ennyi szerintem mindnekinek van.

Magamat egy darab kakának látom mellette. Tudom, hogy szeret és én kellek neki, de én kívül (főleg) és belül is tele vagyok hibákkal. Ti éreztetek már így?


2019. márc. 30. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Tökéletes attól lesz valami / valaki, hogy te szubjektíven annak tartod. Objektív tökéletes nincs.

A boldog élet titka is ebben rejlik. Ha elfogadod a tökéletlen tökéletesnek. Ha tökéletesen elfogadsz mindent olyannak, amilyen, akkor nem jön létre ellenállás benned, tehát nem jön létre szenvedés, fájdalom, negatív érzések. Ebben az állapotban csak pozitív érzéseket tapasztalhat.

2019. márc. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Clay Morrow ***** válasza:
Nem. Soha. Szerintem nem is fogok, mert ez a valóság és nincsenek tökéletes emberek, akármennyire is a szubjektivitás hatása alá fekszünk.
2019. márc. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, még sohasem éreztem ilyet. Tökéletes vagyok a magam módján. Ha, vkinek mégsem az lapozzon. Persze, az nem zárja ki, h ne törekednék a tökéletesre, mint kívül, mint belül, de vannak határaim ill. a szubjektív megítélés miatt a másik személynek is. Ilyenkor, ha vmi nem stimmel jön a lapozzál funkció. Ha meg engem választ akkor meg a kussoljál funkció. :)
2019. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Ilyen hozzáálllással, hosszú távon ,

Lábtörlő leszel.

2019. márc. 31. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Te látod annak. Különben, miért lennél vele? Lehet, más egyes tulajdonságait ki sem tudná állni.

A párod is ezt látja benned, lehet egy jól működő hosszú kapcsolat.

2019. márc. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem idealizálnád őt, hogy is lehetnél szerelmes belé???A valóságos, 3D-s színes-szagos pasid valódi értékeire akkor fogsz ráébredni, ha már túl vagy az idealizálós szakaszon, és mély, érett szeretet alakul ki köztetek. Közben persze lesz egy kapcsolati megzuhanás is. (Valójában nem belé, hanem a róla kialakított képbe vagy most szerelmes, kedves Kérdező, de nem akarok ennyire kekec lenni. Kívánom neked, hogy túlélje a kapcsolatotok a rózsaszín szemüvegeitek lekerülését.)


Oké, h egy darab ürüléknek érzed magad mellette. De ezt soha ki ne mondd előtte! Kapcsolat- és megbecsülésromboló. Megjegyzem, függetlenül attól, h most úgy érzed, a "tökéletes" pasassal vagy kapcsolatban, érdemes lenne az önbizalmadon dolgozni.

2019. márc. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugalom, ő is büdőset f...gik :)
2019. márc. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tökéletes, megnyugodhatsz.
2019. márc. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a férfi “tökéletessége” tehet arról, ha te egy darab kakának látod magad.. Annak más oka van és tökmindegy, hogy ki van az oldaladon. Ha neked ilyen az önképed, az szerintem bármilyen férfi mellett nem sokat változna.
2019. márc. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nincs önbizalmad, ami nem jó. Hidd el, hogy értékes vagy. Mindenkinek vannak hibái,neki is, neked is. Ezeket nem látod a lila köd miatt.
2019. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!