Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban csak a kihívó, feltűnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban csak a kihívó, feltűnő nők az "igazi nők"?

Figyelt kérdés

Rengeteget hallani itt, meg párszor személyesen is megkaptam, el fog hagyni a párom egy "igazi nőért", ha nem változtatok gyorsan magamon.

Az ok pedig, hogy nem úgy nézek ki, mint akiket az Instán látni. Rendszeresen megkapom, hogy igénytelen vagyok, mert csak 2 havonta lát fodrász, akkor se festeném a hajam, ha fizetnének érte, mert szeretem a színét, csak annyit sminkelek, hogy egészséges színem legyen, nem vásárolok hetente ruhát valamelyik világmárkánál, mert már van egy alap ruhatáram, és nem kell. Fel merem venni egynél többször is ugyanazt, szóval nem látom értelmét.


6 éve vagyunk együtt, amióta ismer, ilyen vagyok, holott sokat változtak az anyagi körülményeink, most kifejezetten jól élünk.

Sose tett rám semmilyen megjegyzést, hogy valamit nem csinálok jól. Anno még 19 évesen, mikor megismerkedtünk, az orromat szerettem volna idővel megcsináltatni, de arról is fokozatosan lebeszélt.


Mégis, miből gondolják az emberek, hogy át kell menni külsőre ribibe, hogy az embert szeresse a párja, vagy legalább legyen párja?


2019. jan. 13. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Ezt azok a nők gondolják, akiknek elviselhetetlen a személyiségük, ezért nem marad meg mellettük egy férfi sem, de képtelenk belátni, hogy nem azért, mert nem pláza3,14csák.
2019. jan. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
90%
"IGAZI NŐ" nem csak a külsőtől leszel. Pláne nem a ribis külsőtől.
2019. jan. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Az insta csajok nem párkapcsolatra vannak.

Azt írod, te mindig ilyen voltál, így választott, így tart ki melletted 6ik éve, nem is próbál megváltoztatni, szóval minden rendben.

Erre te elkezdesz agyalni valamin, amivel problémákat generálsz.

Mégis minek?

2019. jan. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Rengeteget hallani itt"

Mert már 1 órán belül csak ma a 2. ilyen hülye instás kérdést írják ki. Hiába kínlódnak, ez csak a gyik...

2019. jan. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Eltorzult a világkép. Sajnos sokszor tényleg csak így kell egy nő valakinek, de ahogy olvastam amit írtál, neked normálisabb barátod van, ő nem fog elhagyni ezért:) Sokan nem fogják fel, hogy nem az insta az elsődleges példa, sőt.... 25F
2019. jan. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Én lány vagyok, de utálom az ilyen "insta" féle magamutogatós lányokat. Sose értettem mi jó abban h kiteszem a mellem, seggem meg mutogatom mekkora szempillám van stb
2019. jan. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nő létemre, csak röhögök az ilyen seggkitolós, mellkirakós,csücsörítós pózolós hölgyeken.

Modellnek képzelik magukat és megy is a szekerük, hiszen nagyon sok követőjük van.

Ez ugyanolyan mint hogy én a kigyúrt fószerek után csorgatnám a nyálam.Nagyon nem. Ők sem az igazi férfiak ahogy ezek a nők sem az igazi nők.Nyugi!

2019. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek, akik így gondolják (hallottam én már olyat amúgy nem lakótelepi putri gyerektől, hogy az igényes nő műkörmöt rakat meg hogy a nő tűsarkú, seggig érő dús haj és miniszoknya nélkül nem nő...), de szerencsére nem mindenki gondolja így. Mindenkinek meg kell találnia azt, aki ugyanúgy gondolkodik, mint ő.
2019. jan. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

"Rendszeresen megkapom, hogy igénytelen vagyok"

Kiktol? Ez nagyon fontos. Noktol? Vagy noi magazinban olvasod? Vagy kis incelkek akarnak rajtad bosszut allni a sajat kudarcaik miatt?

Nekem ugy tunik, h egy tok jo parod van, aki magad miatt szeret.

Parkapcsolati tanacsoknal elemi dolog megvizsgalni hogy ki mondja es miert mond egy adott allitast. Ezek nem tobbszorosen bebizonyitott tenyek a a bolygok mozgasarol es a viz korforgasarol, mindenki a sajat lelkenek a kis rezdulese miatt tesz kiejelnteseket. Es sok joakaratnak alcazott tanacs valojaban bantas...

2019. jan. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

szerencsés vagyok mert gyerekkoromtól megvan a saját ízlésem minden téren..legyen az lány, kocsi, ház, cipő, stb..

nem bizonyos alkatok vagy hajak húzzák oda a szemem hanem a különböző emberi sorsok-életek, kis egyedi személyek akik akaratuk ellenére is kitűnnek a tömegből..

szerelem terén meg már vmi mélyebb, tudatalatti cenzúrát vetek be ami legtöbbször nemleges választ ad de ha igenli az adott személyt akkor teljesen emberfelettinek tünteti fel..


szóval örülök neki, hogy boldogság van nálatok, legyen így soká, én pedig egyetértek a felfogásoddal..kívül nem kell tökéletességre törekedni, ha nincs párod azert ne mert fogalmad nincs kinek mi jön be, ha meg van párod akkor minek teperni..sokkal hasznosabb egeszségesen élni

2019. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!