Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasinak párkapcsolatban nem jön be, ha sminkelem magamat?

Figyelt kérdés

A legtöbb exem nem szerette, ha festettem magam, nőiesebb cuccokat vettem fel. Most volt egy egyéves kapcsolatom, előtte minden nap sminkeltem, utána is, de közben nem.

Picit azt érzem, hogy ezek a pasik szabotálták azt, hogy jó nő legyek. Lehet, hogy nem volt önbizalmuk?


2019. márc. 31. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Igen, valami ilyesmi lehetett a dologban.

Akinek van önbizalma, az nem akarja szabályozni más önbizalmát.

2019. márc. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Az ilyen pasiknak kevés az önbizalmuk, nem akarják még véletlenül sem, h más ffiak is észrevegyék a párjukat.

Egy egészséges és magabiztos pszichével rendelkező ffi inkább büszke arra, ha a bnőjét/párját más ffiak is megnézik.

2019. márc. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Nekem csak egyszerűen nem jön be a smink. Sminkelhet a párom, de egy szint után, már menjen egyedül. Tőlem, egy kilónyit is magára kenhet, de akkor menjen egyedül bulizni, kirándulni, bárhová.
2019. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

Ez a klasszikus női válasz az első két válaszolótól: biztos a másik a hülye, ha nem tetszik neki valami.

Az az igazság, hogy sok férfinek rohadtul nem jön be a smink, de a nők ezt képtelenek elhinni/megemészteni/elfogadni, ezért a férfiak biztos hazudnak, önbizalomhiányosak és a többi, mert olyan nincs, hogy amit ők csinálnak, az ne csak jó lehetne.


Na erről ennyit. Valódi női mentalitás. Én a magam részéről pedig gyűlölök hozzáérni agyonvakolt, kicicomázott nőkhöz és nem hogy vonzalmat nem ébreszt benne, szabályosan taszít. De biztos nem mondok igazat, hiszen a médiában olyan sok helyen reklámozzák a sminket, az csak tetszhet mindenkinek.

2019. márc. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom se szereti a sminket, szerinte sokkal jobb anélkül mert az a valódi önmaga. Mondjuk én alapból se használtam, max minimal alapozó....
2019. márc. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Vagy féltékenyek, vagy annyira közönséges úgy a megjelenésed, hogy könnyű nőnek néznek mások is, és ők is ezért figyeltek fel rád anno
2019. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De mielőtt jártam velük, előtte is festettem magamat. Tudták, hogy olyan nő vagyok, aki festi magát. Vannak nők, akik nem festik magukat. Akinek nem tetszik a smink, az járjon olyannal, aki nem festi magát. Vagy ez csak nekem logikus?
2019. márc. 31. 13:08
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak jobban bejöttél nekik így. Persze az általad leírt ok is lehet a dologban, de nem kell egyből a legrosszabbat feltételezni. Bármily meglepő, eddigi tapasztalataim szerint nagyon sok férfi jobban szereti a természetességet. Nem hinném, hogy ettől alacsonyabb lenne az önbizalmuk.
2019. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

Egyaltalan nem gondolkodsz logikusan, inkabb felszinesen. Senki nem ugy szeret bele egy masik emberbe, hogy minden szokasaval 100%-ban ki van bekulve. Most figyelj: a barataid a smink mogott levo lanyba szerettek bele, lattak benned azt, amit te nem. A mosolyodat, a szemed csillogasat, a borpirt es meg az arnyekot a szemed alatt is szerettek. Teged szerettek, az igazi lenyedet lattak vonzonak. Ennel nagyobb bokot sose fogsz kapni.

Egyet kell ertenem az egyik hozzaszoloval, hogy az allando pszichologizalas nagyon faraszto es valahol tiszteletlen is, mert nem vagy kivancsi a masik ember valodi motivacioira, hanem elore legyartasz egy neked tetszo magyarazatot. Nem kell minden mogott lelki defektet sejteni.

2019. márc. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%

#4-es Már bocs, de nem kell agyon vakoltnak lennie egy nőnek mert sminkeli magát!

És én még nem találkoztam olyan ffival, akinek ne tetszene egy kis smink a nő arcán, ami csak még jobban kiemeli az arc szépségét és még inkább nőiessé tesz. Pl. egy szép hangsúlyos szempár, rúzs nélkül, nagyon vonzó tud lenni, én már csak tudom, mindig alkalmazom is. 😛 Lehet ügy sminkelni, h ne legyen agresszív.

Ha nem csap át közönségesbe, akkor igenis vonzó és szeretik a ffiak. Akiket meg ez is zavar, azoknál valóban vmi nincs rendben önbizalom szinten.

2019. márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!