Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek már nem sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már nem sok esélyem van rá, hogy megtaláljam a páromat akivel életem végéig élhetek?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok. Nagyon visszahúzódó vagyok, barátaim alig vannak, így rajtuk keresztül ne bírok ismerkedni. Jelenleg magam élek, de nagyon sokáig anyuval éltem kettesben. Nagyon félek tőle ha ő 1x már nem lesz nekem akkor magam maradok a világban. Valahogy úgy érzem, hogy nekem sose lesz rendes párom. Eddig csak 1 kapcsolatom volt, 23-24 évesen, 2 évig tartott. Azóta semmi. Randik voltak 1-2, de semmi komolyabb nem lett. Reggelente mindig úgy kelek fel, hogy nincs is értelme az életemnek. Nem kell nekem tökéletes társ, csak valaki aki megért. A korombeliek mind házasodnak, gyerekeket szülnek és én is erre vágyok. Szeretnék egy férjet és egy kisbabát, egy rendes családt, de úgy érzem, hogy lassan kifutok az időből. 30 körül meg aztán már nem nagyon fogok kelleni senkinek...vagyis így érzem. Nem akarok egyedül megöregedni.
2019. márc. 31. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

Olvasd el újra, amit írtál.

Ki akarna egy negatív, búvalb..szott, nulla céllal rendelkező embert magának?

Lépd át a korlátaidat, nyiss a világ fele!

2019. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Ne görcsölj rá, es próbálj nyitottabb lenni, járj társaságba, tánc tanfolyamra, önkénteskedni, csak ne légy egyedul, mert a 4 fal között biztosan nem talál rád a szerelem.
2019. márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Célom van, de a munkámat illetően...ezen a téren pedig el vagyok veszve, de szerintem okkal.
2019. márc. 31. 14:07
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Szóval 28 éves nőként semmit sem teszel az ismerkedésért és még válogatsz is.

Azt mondanám, hogy igen, egyedül maradsz, de úgyis lesz valami kétségbeesett srác, aki így is rád fog nyomulni.

2019. márc. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%

Kinek van kedve sirankozó emberrel ismerkedni? Mindenkinek megvan a saját problemája. Legyenek céljaid, az ambiciózus nő szerintem amúgy is sokkal vonzóbb! Járj el ismerkedni, légy nyitott, talád meg az apró örömöket az életben, légy hálás azért amid van, és engedd el a berögzült dolgaid, hogy 30 évesen már nem kellesz senkinek..

Szerintem az első dolog, hogy rúgj ki a hámból, és tanuld meg hogyan lehetsz nem visszahúzódó, hanem egy magabiztos nő!

18L

2019. márc. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem gondoltam volna, hogy női testben is létezik hozzám hasonló szerencsétlen lélek. :D Szívesen megismernélek jobban is, ha van kedved társalogni, itt a virtuális térben.


27F

2019. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz egyedül megöregedni, ha meg így lesz, az ellen se tehetsz semmit. A depresszió ellen kell most tenned, mindenben megtalálni a szépet. Ne úgy állj a párkereséshez, hogy nem kell neked tökéletes, de pontosan az kell és legyenek igényeid férfiakkal szemben! A lényeg hogy jó természetű, őszinte, kedves és komoly szándékú férfiakkal randizz. A többi kialakul magától.


Én is egyedül vagyok és nincs senkim, de minden napban van egy újabb lehetőség amiben örömöm lelem. Ha a sors úgy akarja hogy egyedül maradjak, akkor elfogadom és kihozom a legjobbat az életemből.

2019. márc. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Kerdezo, egyaltalan nem vagy eselytelen, de ehhez radikalis valtozasokra van szukseged. Hajlando vagy valtozni? Hajlando vagy kiprobalni olyan dolgokat, amiktol felsz es kenyelmetlenek?

Gyakran nezek fogyasrol es izmosodasrol szolo videokat. Nemreg egy olyan csatornat talatam, ahol egy lany elmeseli hogyan fogyott le 90rol hatvan kilora. Gyonyoru lett! Vegig ott elt benne ez a lany, de a rossz szokasai miatt ez nem latszodott. Elhatarozta, hogy bevallal nehany kellemetlenseget a celjaert es sikerult. A te helyzetedre ugyanez a megoldas: jobb donteseket kell hoznod, uj szokasokat felvenni es erofeszitest tenni. Az eselyt egyedul te veszed el magadtol a passzivitasoddal.

2019. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem tegnap mondott nemet az a nő, akihez hasonlót valószínűleg nem fogok találni még egyszer, szimplán azért, mert annyira örültem neki, hogy muszáj voltam kimutatni a mértékét, ami számára túl sok volt.

Ettől megijedt és kiábrándult belőlem...

Jelenleg én is hasonlót érzek, mint te, kiegészítve egy egész napos depizéssel. Maga lenne a csoda, ha bárki képes lenne őt felülmúlni a jövőben.

2019. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben voltam 27 évesen. Bár az előzményeim mások voltak. Előzmények: Munkám, emberek között, imádtam. Baráti kör: 2 is. A város ahol éltem + a falumba.És volt egy barátom is, aki akkor álmaim pasija volt. Nem egészen egy évig. Aztán barátom elhagyott, külföldre ment.A baráti körömben nősültek, férjhez mentek. A munkahelyem meg megszünt. Mondják a baj nem jön egyedül. Mikor eljutottam oda, hogy újraépítem magam, én is úgy gondoltam álmaim pasija nem fog szembejönni az utcán. Szórakozóhelyre, programokra nem volt kivel elmenni. Társkereső segítségét vettem igénybe az ismerkedéshez. Mos, érdekes időszak volt. Rengeteg randi.m Aztán a férjemet mégis az élet hozta. Munkahelyen összebarátkoztam egy lánnyal, az Ő bátyja lett a férjem. Ajánlom Neked tedd azt amit én. Sok szerencsét.
2019. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!