Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők nálatok valóba hátrány ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nálatok valóba hátrány ha a férfi nagy családot szeretne? 34/F

Figyelt kérdés
2019. márc. 31. 21:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

Nalam igen. Sot kizáró ok.


Az eddig legjobbnak induló kapcsolatom, amibe a legjobban beleéltem magamat pont ezen a kérdésén bukott el.

2019. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Nálam igen. Egy, max. két gyereket szeretnék majd.
2019. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
39%

Nálam nem. Én minimum 2 szeretnék, párom maximum 2-t.. :D

Úgyhogy én kiegyezek 3-ba, de jobb lenne mégtöbb :) Meglátjuk mit hoz a jövő

2019. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%

Hátrány. Ha akarunk mondjuk 3 gyereket az azt jelenti, hogy amíg mindegyik ovis nem lesz (tehát ha potyogtatom őket magamból akkor is minimum 6-7 évig) én semmit nem tudok kezdeni az életemmel. Nem tudok dolgozni, nem tudok fejlődni és előrelépni, mert minden időm és energiám elmegy a gyerekekre. Van egy csomó célom az életben amit még el szeretnék érni. Ebbe nem fér bele az, hogy az életem 6-7 évig csak a gyerekekről szóljon. Igazából utána is nagyjából lehetetlen bármit is kihozni az életemből, 3-4 gyerekkel már nem nagyon lehet azt megtenni, hogy mindkét szülő dolgozik. Meg persze mire talál az ember egy munkahelyet ahová felveszik minimális tapasztalattal sok gyerekkel. Mert ugye ha valaki akar 3-4-5 gyereket akkor bizony hamar el kell kezdeni, tehát pápá tapasztalat vagy karrier.

Szeretnék gyereket, ez nem kérdés számomra. De nem ez az egyetlen célom az életben. Arról már nem is beszélve, hogy mennyi idő és energia ennyi gyereket nevelni. A gyerekek szempontjából sem jó, mert szörnyen következetesnek kell ahhoz lenni, hogy egyik gyerek se sérüljön az évek során lelkileg vagy érezze úgy, hogy neki kevesebb jut mint a testvéreinek. Szerintem aki értelmes, normális, egészséges lelkű gyerekeket szeretne felnevelni az ne vállaljon sok gyereket.

2019. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
66%
Ha a CSOK miatt, akkor mindenképp hátrány. Amúgy akarok gyereket, de nem akarok eltartott lenni, és sok évre kiesni a munkából, meg úgy gondolom, annyi gyereket kell vállalni, amennyit tisztességesen fel tud nevelni a pár, ha az egy, akkor annyi, ha az egy tucat, akkor annyi... A megélhetési gyerekgyárnak nem vagyok híve.
2019. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nem hátrány. Ép ésszel úgyis belátjuk, hogy 2-3 gyereknél többet nevelni elég nehéz.
2019. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Már van 2 gyerekem, így már nem hátrány, mert plusz 1 még elférne a családról alkotott elképzelésembe, de nem elsődleges. :-) Az más dolog, hogy így engem nem akarnak már, mert a meglévő gyerekek hátrány. 36N
2019. márc. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Csak ha főállású anya lehetnék, munkahellyel kombinálva kizártnak tartom, ez pedig esélytelen, úgyhogy marad az egyke.
2019. márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok. Nem feltétlen kell egymás után szülni sorban, hogy annyi év kiessen. Pl. nekem nagy korkülönbséggel jöttek, így közben is volt időm dolgozni. 13 és 2 évesek. Most mentem vissza a családbarát 8 órás munkahelyemre. :-)
2019. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Az nálam dealbreaker lenne. De mondjuk nekem valósznűleg nehezebb a dolgom komoly kapcsolatok, mint neked, mert én egyáltalán nem szeretnék.
2019. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!