Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez az ellentmondásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez az ellentmondásos viselkedés egyes nőknél?

Figyelt kérdés

Van pár nő, aki mindent megtesz azért, hogy ne nézzék reebancnak, ne is mondják rá, ne tárgyiasítsák, helyette azt értékeli bevallása szerint, ha partnerként van kezelve és megadják neki az alapvető tiszteletet. Eddig oké és mondhatnátok, hogy rengeteg ilyen nő van, de én azokra gondolok, akik odavannak azokért a rapperekért és rap zenékért melyek szövegeikben a nőket, tehát őket is elmondják mindenféle cafatos qnak, akik csak szextárgyak stbstbstb és el vannak ájulva, hogy ez de mély, meg hű de bölcs, jajj de igaz.

Mitől ilyen ellentmondásos személy valaki ?


2019. ápr. 1. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Én erősen kétlem, hogy bármelyik rapper rám gondolt volna, mikor írta ezeket. Mármint nem konkrétan rám, hanem arra, amilyen nő vagyok. És bármiben lefogadom, te sem a fajtámra gondolsz, mikor leírod, hogy nő.


Bár nem ismerek rapszámokat, és nem hiszem, hogy bárki bölcsnek tekint egy trágár szöveget.

2019. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
röviden: mert hülyèk. most ezen mit kell agyalni, rapperek alfahimek és a nők meg ösztönösen bólogatnak, de még mielőtt elfogultsaggal vàdolnànak, mi férfiak sem vagyunk sokkal okosabbak egy szép nő jelenlétében.
2019. ápr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
41%
Ez olyan amikor az iskolaban megkerdezik a kis gyerektol, te mit csinalnal hogyha pl anyut megtamadnak az utcan? Azt felelne hogy hivnam a rendorseget mert a tanar azt varna el. Ez is ilyen. Azert ilyen ellentmondasosak, mert eletuk javareszt ugy elik hogy megfelelesi kenyszere van a vilaggal szemben, ezert el is itelhetik talan azt, aki a korral le van maradva. Tehat egy ilyen szemelyisegu no hallgathat tupac-t, hisz k**va meno. De hogyha megkerdezed hogyan, es mikent szeretne ha kezelnek ot, ott jon a kepmutatas, ami hatalmas kamu, es hogy ha meg mered hazuttolni meg teged itel el. Es nem ez a baj hogy elitel, hanem hogy meg van gyozodve arrol o nagyon a frankot mondja. Engem az ilyen szemelyisegu nok kiidegelnek 2 perc alatt. De ugy hogy az nem igaz....
2019. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Azért mert amúgy meg sok nőre igazak. Lehet ciki, de nekem mennek ilyenek a kocsiban is. Azért hallgatok néha ilyeneket mert egyrészt tudom, hogy abszolút nem igaz rám, másrészt viszont azokra a nőkre akiket elég mélyen elítélek teljes mértékben azok. Csomó zene van ami bizonyos embertípusokat ír le vagy mondjuk degradál. Ha egyetértek azzal, hogy vannak ilyen emberek akkor miért ne hallgathatnám? Rám nem igaz, akkor miért kéne megvetnem? Főleg ha amúgy igényes, tök jól van megfogalmazva és mondjuk zeneileg is egész hallgatható.
2019. ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a rap zenék többségét nem a szövegéért szereti senki, max a Rapülők volt ilyen zenekar :-)

Amúgy én konkrétan nulla olyan nőt ismerek aki rap zenét hallgat, inkább rock vagy másféléket szoktak, azt meg főleg a zene miatt. Szöveg miatt mondjuk én Kispált. Az tényleg mély tud lenni néha. De az, hogy valaki milyen zenét hallgat, nem azt jelenti, hogy akkor már "olyan" is. Mindenki vágyik az alapvető tiszteletre a hétköznapi életben, még az olyan nő is, aki azt szereti ha a partnere csúnyán beszél vele az ágyban, esetleg fojtogatja vagy tudom is én.

2019. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem. Egyesre reagálva egy konkrét nővel aki ilyen nagy rap rajongó volt, pl ha kritikát fogalmaztam meg felé vagy a nők felé, kb fel volt háborodva és mégcsak nem is qrváztam, csak a benyomásaimról beszéltem neki általánosságban, ami a nőkkel vagy vele kapcsolatos.

Az ilyet egyszerűen nem értem, hogy miért rossz az egyik és miért jó a másik. Vagy csak mert az egyik rímbe van szedve a másik meg élő beszéd ? :D

2019. ápr. 1. 17:47
 7/10 A kérdező kommentje:
"Főleg ha amúgy igényes, tök jól van megfogalmazva..." Itt az igényes azt jelentette, hogy kijött a rímképlet, a tök jól van megfogalmazva meg azt takarta, hogy két egyforma jelző nem hangzott el 3 perc alatt nőkre. Egyébként az idézett részt ő is mondta ezekre a zenékre.
2019. ápr. 1. 17:52
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez egy nagyon jó kérdés. Szerintem csak azért van, mert a hölgynek nincs erős önismerete és/vagy önbizalma, emiatt nem is nagyon van igénye minőségi szövegű dalokra, amelyek a szerelemről, romantikáról szólnak, angolul is nagyon sok ilyen jó dal van, de magyarul is :)

Én amúgy egyáltalán nem szeretem a rapzenét, az amcsikat mégúgysem, viszont Geszti Péter szerintem nagyon tehetséges, de nem is bunkó p.csarázásról szövegel :)34N.

2019. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
Ha egy alfahím krváza a nőket,az szép és elfogatható.Ha egy átlag Sanyi,akkor megy a feljelentés.
2019. ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9. De vajon azért rapelhet, mert alfahím vagy azért lett alfahím, mert elkezdett rapelni ?

Nem akarok senkit sem megbántani, de akinek megvan a 8 elemije, tud káromkodni meg rászán arra 6 órát, hogy egy zeneszerkesztő program alapszintű kezelését és a cd írást megtanulja, az már lehet is "alfahím".

2019. ápr. 1. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!