Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az ellentmondásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az ellentmondásos viselkedés?

Figyelt kérdés

Hogy lehet, hogy egy visszafogottnak tűnő!, helyes, udvarias fiú, akiből az életben nem néznéd ki szexet ajánl fel. Visszautasítottam és mintha most szégyellné magát. Annyira nem egyezik az amit mond azzal ahogyan viselkedik. Figyeltem a metakommunikációját, nekem inkább egy önbizalom hiányos fiúnak tűnik, mint egy nőcsábásznak. Ez hogy lehet?

Egyébként nagyon helyes, cukipofa én inkább melegnek gondoltam volna.

19L


2014. jún. 17. 19:42
 1/4 Sulek Péter ***** válasza:
47%
lehet hogy elege lett a sok megalázásból és bepróbálkozott :)
2014. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DanteSoS ***** válasza:
te hülye vagy már bocsi nagyon sajnálom szegény fiút tetszel neki te meg melegnek gondolodn em csoda ha felajánlotta a sexet félénk de nem tudott mitcsinálni összevan zavarodva szegény
2014. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyből szexet ajánlott fel, nem akart ismerkedni.
2014. jún. 17. 20:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Privátba valaki? itt nem akarom ennél jobban kifejteni...
2014. jún. 17. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!