Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális viselkedés ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális viselkedés ez?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy állásra és mondtam a páromnak, hogyha nem vesznek fel akkor jelentkezek gyárba, na kitalálta, hogy jelentkezik ő is, mondom neki ma, hogy értesítettek, hogy nem vettek fel, úgyhogy fogok jelentkezni a gyárba. Erre mondja, hogy még ne jelentkezzek várjam meg míg felveszik őt, és majd ő megmondja milyen hely és ha sok a cigány akkor nem mehetek oda. Csak néztem hogy mivan..majd a másik ami felidegesített, hogy mondom neki, hogy az autósiskola vezetőjével találkozok, mert valami papírokat alá kell írnom, erre mondja, hogy miért nem akkor találkozok vele amikor ő is itthon van, hogy tudjon jönni velem, mondom neki, hogy azért mert délelőtt fog jönni erre a helyre ahol lakunk, egyébként meg másik városban lakik. Olyan ideges lett, hogy azt mondta akkor holnap ne is találkozzunk, meg hogy ő is kettesben fog találkozni más nőkkel.
2019. márc. 5. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért vagy vele még mindig. Kisajátít és nem hagyja, hogy saját döntéseid legyenek.
2019. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én féltékenységet látok a dolog mögött. Én is mindenhova szeretek menni a párommal, ahová ő megy. Amúgy meg amit mondott,hogy találkozik majd más nőkkel az tipikus férfi kamu duma,hogy visszakapd a sértést, amiért nem megy veled.
2019. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beteg az agya! Nekem volt görög pasim, utólag már vicces, de basszus 1200km-ről terrorizált. Jött hozzám a villanyszerelő, megkérdezte, hogy iszok-e vele kávét, és utána mit csinálunk. Dugunk mi mást😁Idegállapotba kerültem tőle, ááá a sírba tesz az ilyen típusú pali. Na de, ami érdekesebb, hogy engem állandóan szekált, később kiderült, hogy több csaja is volt mellettem. 🙃
2019. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!