Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ha a párotok bejelentené, hogy külföldre megy dolgozni?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt. Egy ideje mondogatta hogy elakar menni dolgozni de mostanra alakult úgy hogy lehetőség is van. Engem nagyon rosszul érint mert félek hogy erre rámegy a kapcsolatunk ( mivel az előző kapcsolatom ironikus módon hasonló ok miatt szakadt meg) másrészt rosszul is esik mert úgy érzem fontosabb neki ez a dolog mint ÉN, és képes elmenni és itt hagyni a munka miatt.


L/24


2013. szept. 26. 12:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
én örülnék, elbúcsúznék és keresnék másik part magamnak.
2013. szept. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Vele mennék. Minket egy külföldi munka nem szakítana el egymástól ...
2013. szept. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Eleve rosszul állsz a dologhoz, hogy választás elé állítod a pasidat h a karrier vagy te. És ha már egy ideje mondogatja is, akkor biztos nem ért váratlanul a dolog.


Nálunk amikor ugyanez volt, én csak megkérdeztem, hogy mikor indulunk. Már 2 éve külföldön élünk.


Tanulj te is nyelveket, keress állást és menj vele.

2013. szept. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én nem tudok egy ideig vele taratni ugyanis a suli még ideköt és mivel én angolul tanultam eddig most németül kell elkezdenem az alapokról szóval együtt biztos nem tudunk menni csak 1 év múlva tudnék leghamarabb menni
2013. szept. 26. 12:05
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

B--ssza meg! Rögtön közölném, hogy ha te mész és én maradok, akkor köztünk vége a dolognak.


Maximum az lehet megoldás, ha te is vele mész, ha erre van lehetőséged. De ha nagyon jól tudja, hogy neked pl. itthon van munkád, vagy te nem akarsz külföldre menni, akkor megint csak az első mondatom lép érvénybe...

2013. szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék és neki is állnék csomagolni
2013. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
(ja és meg fog csalni. Eleve erre mutat, ha ilyen simán ellenne nélküled.)
2013. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Az az 1 év lehet egy jó próbatétel a kapcsolatotoknak.

Suli után is kiköltözhetsz hozzá. Addig meg tanulj németül.

2013. szept. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem írod, hogy hova és miért akar külföldre menni dolgozni? Most mi a munkája, mennyit keres vele? Az fel se merült benned, hogy azért akar külföldön dolgozni, hogy normálisabb életet éljen? Hogy megalapozza kettőtök jövőjét?
2013. szept. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok: ne kifogásokat keress, hanem megoldást. Lehet menni egyéni tanrendre, kezdj el most németül tanulni, kiköltözés után kint is lehet nyelvet tanulni, kint lévő magyarokkal felvenni a kapcsolatot és segítséget kérni, olyan melót keresni, amihez csak az angol elég (multi)...stb.


Aki akar és összeszorított foggal is kitart, és feltalálja magát, annak menni fog a külföldi munkavállalás. Ha nem, akkor bele se kezdj, szakíts, és szívből remélem h a pasid nem marad itthon miattad.

2013. szept. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!