Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra fontos, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra fontos, hogy a környezetetek szépnek tartson?

Figyelt kérdés

6 éve van párom, neki persze tetszem, de ehhez hozzájárul, hogy én vagyok, tehát a személyiségem.

Közösségi profilom nincs, nem is lesz, szóval ilyen visszajelzések nincsenek.

A páromnak néha mondják, hogy "aranyos barátnőd van", de az utcán maximum azok a férfiak néznek meg, akiknek mindegy, csak nő legyen.

Elkezdtem sportolni (nem fogyás céllal, hanem "csak"), de egyelőre csak annyit értem el, hogy mindenem fáj. Meg hogy jobban alszom.

Nem vagyok irigy, nem szoktam ezzel foglalkozni, csak néha elszomorít, mikor látom egy-egy lány Instagramját (ismerősét is akár), vagy élőben látok egy nagyon szép lányt.


2019. ápr. 1. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon jól gondolkodsz, azok az insta csajok sokszor tablettákkal fogynak és nem dolgoznak naponta 8-10 órát, ritkán van jó szakmájuk is. Ne foglalkozz velük. Hasonló vagyok, mint te, nagyon jól csinálod.34N.
2019. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fontos, hisz nem tudom, hogy szépnek tartanak vagy sem :))

A lájkok sem jelentenek semmit, én ronda embernek is lájkolok, mert ismerősöm vagy barátom.

Egyáltalán ne törődj ne mással, a fő, hogy magadnak tetsszél és a párodnak . Sportolni meg saját egészség miatt :)

2019. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy ha tudod magadról hogy az vagy akkor nem kell külső megerősítés.
2019. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit sem fontos, mert nem külső visszajelzéseken alapul az önbizalmam.
2019. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem amirōl írsz, az márpedig irigység. Kit érdekel, hogy vannak nagyon szép lányok? Ilyen elven már azon is szomorkodnom kéne, hogy vannak nálam okosabb, jellemesebb emberek, meg olyan nōk, akik jobban fōznek mint én, jobbak a karrierben, meg gazdagabbak is, stb.

Millió oka lehetne az embernek, hogy irigykedjen másokra bármiért.

Amúgy attòl, hogy vannak nagyon szép nōk, még nem jelenti azt, hogy téged nem tartanak szépnek. Te sem tartasz szépnek egy férfit, miután megláttál a TV-ben egy élsportolót, vagy hollywood-i filmes szépfiúkat? Te is szoktál férfiakat így hasonlítgatni???

2019. ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!