Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatban vagyok, és más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban vagyok, és más férfira gondolok. Normális ez?

Figyelt kérdés

Mielőtt megismerkedtem a párommal, randiztam egy férfival, aki nagy hatással volt rám. Lenyűgözött a személyisége,a világról alkotott képe. Végül vele nem alakult semmi.

Aztán a napokban vele álmodtam. És azóta rá gondolok. A találkozásunkra, a beszelgeteseinkre. Olyan, mintha hiányozna.

buntudatom van miatta,hiszen van párom,aki imád, és én is szeretem. Ha bele gondolok, a páromhoz sokkal jobban vonzódok testileg,helyesebbnek találom,es a személyiségét is szeretem. Csodás ember.

Mégis miért gondolok mégis egy másik férfira? Valaki más is volt így? 😕


2019. ápr. 2. 02:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az előfordulhat, hogy megkedvelsz más férfiakat, ha olyan személyiséggel rendelkezik ami neked imponál és ez okozhat némi vonzalmat, amit tudat alatt így dolgozol fel. DE amennyiben tartod a kapcsolatot a másik pasival is, ne adj neki még egy kosza reményt ha nem akarsz tőle semmit és ha látod rajta, hogy egyre jobban megkedvel akkor jobb lenne eltávolodni tőle és nem tartani egyfajta illuzióba. Személy szerint én voltam az általad titulált másik pasi szerepben, mellesleg totál bele voltam esve az adott lányba, iszonyatosan sz@&r volt túllépni ezen a barátinak mondott kapcsolaton, de a végén én vetettem az egésznek neki, mivel míg képben volt nálam képtelen voltam más lányra potenciális nőként tekinteni. Persze ha nem áll fenn a kapcsolattartás a másik féllel az megint más, de úgy gondoltam muszáj volt ezt a szemléletet megosztanom. A kérdésedre a válaszom viszont az hogy előfordulhat ilyen eset, mint ahogy elkezdtem mondani, de ha egyre sürübben lesznek ilyen érzéseid, akkor a jelenlegi kapcsolatodat tartom labilisnak és nem teljesen normálisnak ill ez esetben vannak gondok melyet orvosolni kellene.
2019. ápr. 2. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként mindkét helyzetben voltam/vagyok. Azaz volt a nő, aki a kapcsolata mellett tudom, hogy hasonló érzéseket táplált irántam és nagyon jó barátok tudnánk lenni, annyira egy hullámhosszon vagyunk, hogy még soha senkivel nem volt így. Csakhát ugye ő nőből van én meg férfiből, így természetesen kínzott az, hogy én többet akarnék, de nem lehet. Megszakítottuk a kapcsolatot, vagy legalábbis nem kerestem. És itt vagyok, mint férfi, aki szereti a párját szintén és tudja, hogy nem működne a kapcsolat a másik nővel bizonyos okok miatt, de nehéz elfelejteni valakit, akivel ennyire meg lenne a közös hang...
2019. ápr. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugtat, hogy más is érzett már így. A kapcsolatot nem tartom a fiúval. Csak tényleg bosszantó a tudat, hogy megvolt a közös hang..
2019. ápr. 2. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!