Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Megismertem kb egy éve egy lányt, megértettük egymást hasonlóak vagyunk.

Azt mondta epitsunk fel baratsagot segitsek neki,en meg segitek ő neki. Csomo titkaimat elmondtam neki.

Talalkoztunk is egy parszor.

De soha nem hivott magahoz,meg semmi soha nem mutatott be a haveri koreibe.

Aztan kb 2 hete facen kozolte hogy beszelget egy ferfival akit a badoon ismert meg, es hogy nagyon nem ismertek ki meg egymast de ez a lany akirol szo netrol megkedvelte, megszerette elmondta a cimet is neki es meghivta ot a szulinapi bulijara ami lesz a lanynak kb masfel heten belul. En mar terveztem hogy meghiv engem is hiszen a 12 honap is letelt koztunk hogy ismerjuk egymast, es keszultem neki ajandekkal is. Erre kozolte hogy o nem akarja hogy menjek ne mondja el azt sem hogy hol lakik, de a sracot elhivta akit netrol ismer 2 hete. Aztan kozolte velem hogy engem csak lelki szemetesladanak tekintett ket neveto fejjel es letiltott.

Soha senki ne ba..ott ki igy velem. Duhomben kidobtam azt amit akartam volna neki adni szulinapjara. Nem hiv meg engem akit a baratjanak tartott de egy idegen sracot igen. Kihasznalt egyszoval. Miert tette, miert ilyenek a nok?:( Mondjatok meg. Nagyon magam alatt vagyok most. Nem eszek nem iszok egesznap fekszek. Miert hasznalt ki?


2019. ápr. 2. 05:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egyebkent en 24 fiu a lany meg 29
2019. ápr. 2. 05:32
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Elmondta, hogy csak barátkozni akar, magyarul több soha nem lesz köztetek.

Az a te bajod, hogy ha egy kevés volt ezt felfogni. Te verted át saját magad.

2019. ápr. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Szerintem olvasd vegig ujra.

En a baratja voltam, szoros baratja de mint baratot nem hivja el 1 eves baratsag utan elso szulinapi partyjara,de egy netrol megismert idegen sracot akivel soha nem talalkoztak egybol a hazibulijaba hivta.

2019. ápr. 2. 05:54
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Ácsi. Viszont egy barát nem tesz ilyet a másikkal (belerúg majd tiltja). Ezért vérlázító egyébként a "legyünk csak barátok" szófordulat. A többségnek tiszta sor, hogy barátságról még nyomokban sem lesz szó csak élősködésről, mégis bepróbálják. Jó pofátlan az ilyen.

32/f

2019. ápr. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Minden titkomat elmondtam neki,segitettem neki erre belém rug es megbizik egy vadidegen srácban ugy higy egyböl magához hivta. Engem meg letiltott.
2019. ápr. 2. 06:03
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kérdezném, hogy mit tudsz ezzel csinálni? egy dolgot tehetsz: legközelebb okosabb leszel. Én biztos senkivel nem barátkoznék úgy 1 évig, hogy akarnék vele komolyabbat, de sosem voltm nála vagy egy ágyban vagy ilyesmi. Megunta a várakozást, talált olyat, aki potensebb, mint te.
2019. ápr. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor se legyél már ennyire gyerek!

Egy éve csak leveleztek, és neked ez tökéletesen megfelel.

A másik pasit azért hívta el, mert akar is tőle valamit.

Mégis mit hittél? Hogy ha minden mocskos titkod kiteregeted, akkor te leszel a legjobb barija? Lehet, hogy pont azért nem hívott, mert már túl jól ismer, és nem kíváncsi rád egy bulin.

2019. ápr. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tökmind1, nyilvánvaló, hogy te nem csak barátkozni akartál vele (holott ő az elején megmondta a frankót). Bármikor, bármilyen módon beújított pasira ugyanígy kiborultál volna. A nevetős szmájlik (ha igaz, bár nehéz elképzelni) nyilván bunkóság volt, de összességében nem változtat semmin.
2019. ápr. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit bunkó volt a csaj, de attól még kétlem, hogy ő a hibás.

A srácot elhívta, mert többet akar tőle.

Téged nem hívott el, mert nem akar többet tőled.

2019. ápr. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem ertelek, a keped be is vagta hogy minek tartott teged. Te nem barat voltal, hanem csak egy lelki szemeteslada es ezt rohogve kozolte veled. Egyedul erezte magat es kellett neki nem sertesbol irom egy "marha" akit kihasznalhat, feltolti az onbizalmat a te karadon, de te meg szerencsetlensegedre nyilvan meg tobbet is erzel iranta.

Hagyd az egeszet a fenebe es 24 evesen legyel egy kicsit erossebb es nehagyd hogy egy ilyen dolog igy lerantson a depresszioba.

2019. ápr. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!