Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők mennyire taszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők mennyire taszító ha egy pasinak van pár rossz foga?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy kedves gyönyörű lánnyal kb 1-2 hónapja teljesen össze illünk olyan dolgokat is mondtunk el egymásnak amiket másnak nem,őszinték lehetünk a másaikkal,viszont ezt sajnos nem merem bevallani idáig húztam most pedig találkozás jönne.
2019. ápr. 2. 07:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem előbb menj el fogorvoshoz!
2019. ápr. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Taszító, de ha megcsináltatja a pasi, akkor még elmegy.
2019. ápr. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Mit értesz rossz fog alatt? Tömött fog, vagy foglalkozni kéne vele, csak nem mész el dokihoz?
2019. ápr. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha rohad,akkor taszító már látvânyra is.Ha csak sok rossz fogad van,fogkőt se szedték még le soha,akkor akâr kellemetlen lehet a lehelleted is a lyukas fogak,ínygyulladás miatt..Amùgy meg el kéne menni fogorvoshoz a lánytól függetlenül.
2019. ápr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Ha hiányos a fogsor, főleg frontálisan ( elől) , az nagyon gáz tud lenni.

Ha sárga, csorba, az is.

Fogkő, picit szabálytalan fogsor nem annyira gáz.

2019. ápr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Ismerkedéskor esélyt kap, de gyorsan arra terelem a szót, hogy folyamatban van e a fogai rendbehozatala, vagy hogy egyáltalán hogy áll hozzá a kérdéshez. Ha neki nem fontos, hirtelen nekem sem lesz fontos a pasi.
2019. ápr. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Kizárt. Miért hanyagoltad el?
2019. ápr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Csinàltasd meg, tomesd be, szedesd le a fogkot és ápold rendszeresen.

Ezek kb ingyen vannak, igénytelen, ha el van hanyagolva. Illetve ha büdös a szád, az szexuálisan is lehangolò.

Ha hiányos a fogad, de ápolt, kezelt, az nem gond.

De aki nem megy el fogorvoshoz évekig, az nem túl vonzó.

2019. ápr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jó nőnek mondanak. A pasimnak baleset miatt letört egy csomó foga, elől is, és látszik, hogy hiányos. De engem nem zavar, mégpedig azért nem, mert beleszerettem így, ahogy van. Ha más mondaná, se érdekelne. Aki belédszeret, az így fog elfogadni.
2019. ápr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A tömött, de ápolt fog is "rossz" fog, meg a gennyes, gyulladt, ápolatlan is. Nekem a tömött fogakkal nincs bajom, nekem is van, az ápolatlan nyilván probléma.
2019. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!