Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen érzés tölt el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés tölt el amikor a pasinak jó teste de rossz a feje?

Figyelt kérdés
Összezavar titeket ez, vagy egyértelműen tudjátok, hogy akarjátok a pasit vagy sem?
2018. ápr. 29. 13:51
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
75%
Egyértelműen tudom, hogy nem kell nekem ilyen pasi.
2018. ápr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
69%
A fej sokkal fontosabb, mint a test!
2018. ápr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem tetszik a feje nem kezdek vele. És ha nem tetszik a teste akkor sem kezdek vele. Hihetetlen, mi?
2018. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

3


Te valami bombanő lehetsz, aki a tökéletes pasira vár!

2018. ápr. 29. 14:09
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Na ,ennyit arról a tanácsról,hogy sportoljon valaki, mintha azzal lehetne kompenzálni, ha előnytelen az arca az embernek. Mindig is mondtam,hogy ha az arc nincs rendben,akkor mindegy,hogy milyen a test. Lassan minden 10. férfi gyúr vagy sportol valamit, nyilvánvaló,hogy azt fogják választani a nők,amelyik fejre jobban néz ki.
2018. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Bármilyen hihetetlen, nekem már 10 éve megvan a tökéletes. Telitalálat ez tőled :)


Mellesleg a kérdésből ítélve itt neked vannak nagy igényeid, ha neked a jó test számít nem a fej.

2018. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

6


Előbb azt írtad, hogy ha nincs jó feje és teste nem kezdesz vele.

Most meg már azt írod, hogy 10 éve megvan a tökéletes :)


Ezek szerint megvan a tökéletes, de azért egy néhány dugás mellette belefér ha tökéletes testű és fejű pali csapja a szelet neked :) Ribi+++

2018. ápr. 29. 14:17
 8/37 anonim ***** válasza:
76%
Én inkább az arcát nézem és a fogakat, a test sosem volt annyira lényeges számomra, max. annyiban, hogy a 130-140 kiló az már nekem is sok lenne, főleg, ha ehhez alacsony is valaki.Inkább legyen több kiló, de az arca számomra vonzó legyen, és a fogai ne rohadjanak.Lehet megsértődni.
2018. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
68%
Én sem jöttem volna össze olyannal, akinek akár a feje, akár a teste nem tetszik. És ha megint szingli lennék, akkor sem jönnék soha. Eljutottam oda, hogy mindenfajta érzelem nélkül koptattam mindenkit, aki nem tetszik, akár külsőre, akár belsőre.
2018. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

5


Sportolni jó, egészséges és élvezetes szerintem.

De azért sportolni, hogy nőd legyen az gáz.


És ja, ha nincs jó fejed akkor úgysem érsz el vele semmit. Csak azért mondják hogy reményt adjanak annak akinek nincs jó feje. Aztán amikor kigyúrja magát és még sincsenek sikerei, akkor az következik, hogy légy határozottabb. Ha az is megvan és még sincs siker...akkor gyúrj rá karrierre....Ha az is megvan és még sincs siker....akkor szerezd temérdek pénzt....Na ha még ezt is teljesíted, akkor valószínű lesz nőd...aki a pénzedért lesz veled. Csodás érzés lehet :)


Sokkal jobb csóró kis hülyének lenni jó fejjel mint rossz fejjel bármi más.

2018. ápr. 29. 14:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!