Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a pàromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a pàromnak, hogy az èdesanyja miatt nem akarok hozzájuk költözni?

Figyelt kérdés

Eddig az volt a terv, hogy jövő hónapban leköltözöm hozzà(100 km-re lakik.), és igazából most jöttem rá, hogy ki is az "anyósjelöltem". Például nem rég az derült ki, hogy a páromat azzal fenyegeti, hogy hogy ha ott hagyja, akkor ő öngyilkos lesz, meg volt, hogy késsel kergette a pàromat még mielőtt megismert engem, de tegnap kioktatott engem arról, hogy nekem sürgősen orvoshoz kell mennem(Mindenféle előzmény nélkül, mert semmilyen tüntetem nincs semmilyen fèle téren), de már arról is beszélt nekem, hogy ne arra a szakmàra menjek, amit eddig terveztem, hanem menjek egyetemre tanàrnak.

Ezen kívül a fiàtól volt, hogy teljesen elvette a fèlretett pènzèt, mert neki kellett egy új berendezès a vàllalkozàsàba, sokszor kap dühkitörèst és akkor folyamatosan ordít a pàrommal, valamikor ki is zárja őt a házból.

Nos, ezeket mind nem rég tudtam meg, és az igazsàg az, hogy még a hideg is kiràz az anyósomtól. Úgy érzem, hogy hogy ha odaköltözöm minden nap ki fog engem oktatni, egy idő után megpróbál majd engem is lehúzni pénzzel, ne adj Isten ki is zár majd engem is a házból.

Ugyan csak 3-4 hónapról lenne szó, amíg félre nem rakunk egy albèrletre, de az is sok lenne ilyen ember mellett. Sajnos jövő hónapra még nem tudjuk ketten sem összerakni egy albèrletrevalót, szóval arra gondoltam, hogy leköltözöm hozzá a városba, de külön szobàt bérlek majd magamnak, így találkozhatunk minden nap, közben dolgozom és rakom félre a szükséges pénzt. Ha anyósomhoz mennèk akkor sem úsznàm meg olcsóbban+pattogna rajtam ő is.

Szóval ezt kéne felvàzolnom a pàromnak, egyszer már szóba hoztam, de nem vette komolyan.

Tippek? Mivel indokoljam ezt? Ha ezeket elmondom, amiket itt leírtam, akkor megharagszik rám, mert felnèz nagyon az èdesanyjàra.

Trollok kímèljenek!


2019. ápr. 2. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a párodnak ez nem evidens, akkor menekülj
2019. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felnéz az anyjára? Egy ilyen "anyára"? Ez gáz. Tiszteljr az ember a szüleit ez oké de ez már túlzás amit az anyja művel. Késsel kergette meg? Aztán majd álmotokba öl meg. Ez beteg ez az ember. Nem hiszem hogy örülni fog neki sőt még szerintem annyira meg fog haragudni hogy szakítani akar majd.
2019. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyél őszinte!

Most az a terv, hogy csak pár hónap. Aztán anyuka elkezd hisztizni, hogy öngyi lesz, és ott fogtok ragadni.

2019. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha ugyanannyiba kerül albérlet, mint nála, akkor legyél ott, mert nem akarsz együtt lakni mással, családdal...
2019. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Kisebb nyűg az elején lefektetni hogy bolondokkal nem bútorozol össze.

Ha ez így nem pálya neki, akkor is jobb túllenni rajta mielőtt jobban belemerülsz ebbe a kapcsolatba.

2019. ápr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit itt leírtál mond el neki. Mond el, hogy nem szeretnéd hogy a kapcsolatotok bánja hogy ilyen az anyja.
2019. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha még együtt élnék anyámmal, megérteném, ha valaki miatta nem akarna velem összeköltözni. :D
2019. jún. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!