Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, hogy jóképű vagyok-e, ha nem akarok ismeretleneknek képet küldeni magamról?

Figyelt kérdés
Női haverokat, rokonokat nincs értelme megkérdezni, ők úgyse fogják azt mondani, hogy ronda vagyok, akkor se, ha így van, akkor se, ha nincs így.
2018. jún. 21. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Tükröm, tükröm...
2018. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Noi tekintetekbol, ezek napi gyakorisagabol erezheto talan, hogyha valaki tobbeknek tetszene.
2018. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kicsike 13 ***** válasza:
100%
Nem kapsz semmilyen visszaigazolást a külvilágtól? Nem kell kérdezni.. a szem a lélek tükre :) Mozdulj ki
2018. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
60%
photofeeler.com
2018. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Ha kezdeményeznek nálad rendszeresen nők, akkor jóképű vagy. Ha nem, hát nem.
2018. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
ha mész az utcán akkor a szemben jövő nőktől nem a varánusz arcot kapod-pl összeszorított száj,lesütött szem,esetleg orr enyhén felfelé rándul közben mintha büdös lennél-hanem egy pillanatra ott ragad a szemük.
2018. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

2-es, néha-néha észreveszem, hogy egy nő engem néz, esetleg összenézünk, de ez még nem jelent semmit, én férfiakat is szoktam néha nézni, csak kíváncsiságból, mert hetero vagyok.


4-es, mondtam, hogy nem akarom ismeretlen embereknek feltenni a képem.

2018. jún. 21. 21:50
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
2. vagyok: Egy jokepu ferfit idosebb, fiatalabb nok is egyarant neznek. Nem feltetlenul ismerkedesi szandekbol.
2018. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha az "ismeretlen emberek" valami társkereső lap közönsége, akkor mindegy.

Kép nélküli emberrel úgysem ismerkedik senki.

Olyan on-line szolgáltatásról meg nem hallottam, hogy egy feltöltött képet e szerint minősítenének - bár szerintem tök jó ötlet.

2018. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!