Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy ellenkező nemű barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ellenkező nemű barátotok ezt a dalt küldené el neked, mire gondolnál?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó lánybarátom, minden nap (és mindent meg)beszélünk, heti szinten vannak közös programjaink. Az ismerkedésünk elején voltak pillanatok, amikor én többet akartam tőle, de akkor ő mondta, hogy nem tud többet elképzelni a barátságnál, mert elég nagy a korkülönbség köztünk (én 36F, ő 25N).


De tegnap este, miután már elköszöntünk egymástól, ezt a dalt küldte nekem:

https://www.youtube.com/watch?v=UrIiLvg58SY


Ha valaki nem tud angolul, itt van egy fordítás:


Nem azt akarom hallani tőled

hogy azt mondod „szeretlek”.

Nem arról van szó, hogy azt akarom

hogy ne mondd ki,

hanem arról, bárcsak tudnád

milyen könnyű lenne

kimutatnod felém, hogy hogy érzel.

Többre lenne szükség, mint szavakra

hogy a szerelmed valóssá tedd számomra

és akkor már nem kellene mondanod

hogy szeretsz

mert már tudnám.


Mit tennél ha a szívem kettéhasadna?

Többre lenne szükség, mint szavakra,

hogy kimutasd az érzéseid,

hogy a szerelmed irántam valódi.

Mit mondanál akkor,

ha elvenném tőled ezt a szót

akkor nem tudnád csupán azzal

(megpróbálni) helyrehozni a dolgokat

hogy azt mondod „szeretlek”.

Többre lenne szükség mint szavakra…

Most, hogy megpróbálok beszélni veled

és megértetni veled

csak annyit kell tenned

hogy becsukod a szemed,

kinyújtod a kezed

és megérintesz.

Ölelj szorosan, sose engedj el!

Mindig is többre vágytam tőled mint szavakra,

hogy kimutasd az érzéseid felém

és akkor már nem kellene mondanod

hogy szeretsz

mert már tudnám.


Mit tennél ha a szívem kettéhasadna?

Többre lenne szükség mint szavakra

hogy kimutasd az érzéseid,

hogy a szerelmed irántam valódi.

Mit mondanál akkor

ha elvenném tőled ezt a szót

akkor nem tudnád csupán azzal

(megpróbálni) helyrehozni a dolgokat

hogy azt mondod „szeretlek”.


2019. ápr. 3. 10:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak magamból tudok kiindulni:

Én is küldtem már olyan zenét csak barátnak, amibe többet is bele lehetett volna képzelni. Nem üzenni akartam vele, hanem csak tetszik, és meg akartam osztani vele.


Amugy kérdezz rá, máshogy nem derül ki.

2019. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szoktunk barátokkal zenéket küldeni. 36 évesen ne tarts már itt. Kérdezd meg tőle, mi honnan tudjuk?
2019. ápr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is szoktam zenéket küldeni az egyik barátomnak, de csak azért mert éppen tetszik az a szám, nem azért mert sugallni akarok valamit a szöveggel.
2019. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem, de nem válaszolt. A helyzetet bonyolítja, hogy azóta nem elérhető, már vagy 15 órája. Ilyen, mióta ismerem, még nem fordult elő, az a fajta lány, aki egész nap on-line, nem bújja egész nap a telefonját, de dolgozik, e-mailekre, üzenetekre pár percen belül válaszol. Nem értem... Sőt, kezdek aggódni.
2019. ápr. 3. 14:15
 15/15 anonim ***** válasza:

Amennyiben nincs épp benne nyakig egy reménytelen szerelemben, aki nem te vagy, kérdező, akkor szerintem ez lehet üzenet a számodra.

Nekem van csak barátom, aki ellenkező nemű, mint én, és küldtem már neki szerelmes zenét, mert éppen sokat hallgattam, és tetszett, és mert akkor éppen ő is reménytelenül szerelmes volt valakibe. De itt mindketten tudtuk, hogy miért jön be a másiknak is az a szám.

Viszont ha lenne olyan barátom, akibe titokban szerelmes lennék, annak is küldenék szerelmes dalt, de más indíttatásból.


Neked kell tudnod, hogy van-e a lány életében valaki. Ha valószínűleg nincs, akkor lehet, hogy azért küldte, mert többet akar.

2019. ápr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!