Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakitől elvárni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakitől elvárni azt, hogy "vezessen jobban, mint én"? Normális az ilyen?

Figyelt kérdés
Tinderen láttam ezt a nem normális csajt. Még az is egy szemét elvárás, hogy tudjon vezetni a másik nem, hogy ez. Mi van akkor, ha valaki olyanba szeretne bele, aki mondjuk nem szeret vezetni vagy alapból nem jó sofőr? Csak emiatt dobná? Milyen szeretet az, ha valaki csak akkor tud szeretni, hogyha megfelel az elvárási listának? Ezt nem szabadna engedni!
2019. ápr. 3. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Megteheti. Amilyen privilegizált helyzetben vannak a fiatal nők, simán megtehetik, hogy ilyen és ehhez hasonló elvárásaik legyenek.
2019. ápr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

Nyilván sofőr kell neki, nem szerelem.


"nem szabadna engedni" Az embernek joga van a hülye elvárásokhoz. A többinek meg joga van kiröhögni és nem állni le vele.

2019. ápr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

El tudom képzelni, hogy valaki szrul vezet, és nem akar meghalni, szóval szeretné, ha a másik biztonságosabban tudna vezetni.

Én ugyan totálisan nem foglalkozok autókkal, de ha autózni akarnékés béna lennék vezetésben, akkor én se szeretném pl hogy nekem kelljen kocsival vinni a gyerekeket, ha mellettem nincsenek biztonságban...

Vagy mit tudom én, én eleve nem értem, mire jó a folytonos autókázás és miért szempont... :DDD De ebben biztos vagyok, hogy ha szr sofőr lennék, nem veszélyeztetném a családom, inkább másra bíznám a vezetést.

2019. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Lehet, nagyon sz.arul vezet.

Mit nem szabad engedni, drága? Mindenki azt vár el, amit akar. Bocs, de beleszeretni sem tudok olyanba, aki nem üt meg egy szintet.

2019. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

"El tudom képzelni, hogy valaki szrul vezet, és nem akar meghalni, szóval szeretné, ha a másik biztonságosabban tudna vezetni."


Hát akkor járjon busszal, vazze. :D

2019. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5

Oké, én eleve ezt vallom, csak néhányan nem tudják elképzelni az életüket kocsi nélkül.

2019. ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ha valaki úgy érzi, hogy béna a vezetésben akkor ne vezessen! Amúgy is van tömegközlekedésünk, ami nem is működik olyan rosszul pláne Budapesten tök jó. Budapest amúgy is fuldoklik a szmogban és bölcs döntés lenne áttérni a tömegközlekedésre vagy a biciklire esetleg gyalogolni.

A globális felmelegedés terjedése miatt is visszább kéne venni a fogyasztásból!


"Mit nem szabad engedni, drága? Mindenki azt vár el, amit akar. Bocs, de beleszeretni sem tudok olyanba, aki nem üt meg egy szintet."


Amikor azt mondom, hogy nem szabad megengedni az ilyen igazságtalan elvárásokat, akkor a felszínességre mondok nemet. Mivel felszínesség elvárni a másiktól azt, hogy kocsija legyen és mellé nem árt, ha az utak királya is.

2019. ápr. 3. 16:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Gondolom neked nincs egyetlen elvárásod sem egy nővel szemben.
2019. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor mondj nemet ennek a csajnak és ennyi.


Egyébként a szmog nagyobb részét a városban pont, hogy a buszok okozzák, szóval erről ennyit. De még Budapesten belül is sokszor kényelmesebb az autó- ha nem a belváros szívében laksz, akkor gyakorlatilag fél életed a buszon/metrón tölthetnéd, ha éppen úgy alakul a munkahelyed-lakásod viszonya.


Egyébként szerintem meg csak viccelt, legalábbis megpróbált valami humorosabb dolgot írni a leírásba. Ne legyen ennyire alacsony az önbecsülésed, és akkor talán nem fogsz a létező legkisebb semmiségeken is kiborulni. Nagy előny, ha párt keres az ember.

2019. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

“Egyébként a szmog nagyobb részét a városban pont, hogy a buszok okozzák, szóval erről ennyit.”

🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

2019. ápr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!