Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakitől elvárni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakitől elvárni azt, hogy "vezessen jobban, mint én"? Normális az ilyen?

Figyelt kérdés
Tinderen láttam ezt a nem normális csajt. Még az is egy szemét elvárás, hogy tudjon vezetni a másik nem, hogy ez. Mi van akkor, ha valaki olyanba szeretne bele, aki mondjuk nem szeret vezetni vagy alapból nem jó sofőr? Csak emiatt dobná? Milyen szeretet az, ha valaki csak akkor tud szeretni, hogyha megfelel az elvárási listának? Ezt nem szabadna engedni!
2019. ápr. 3. 14:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10 - hiába az arcok. A dízelmotorok ezerszer több szmogot és káros anyagot bocsátanak a levegőbe, mint egy sima benzinmotor, márpedig a buszokban nem éppen aprócska dízelmotor van. A szmogriadó idején is csak látszatmegoldás a régi autókat kitiltani a városból, a haladó autók csökkenő mennyisége legfeljebb csak a szálló por mennyiségét csökkenti (ami persze, fontos, nem azért), de a valós problémát semmiképpen sem oldja meg.
2019. ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Na. Egyrészt nem hiszem, hogy ez egy valós elvárás lenne a lány részéről. Ha beleszeret valakibe, aki bénán vezet, vagy nincs is jogsija, kétlem, hogy emiatt dobná. Viszont ha az illető jól vezet, akkor örül neki, egy plusz pont. Én pl szeretek vezetni, de főzni utálok, és nem is tudok. Szóval örülnék neki, ha a kiszemeltem szeretne és tudna főzni. Természetesen nem elvárás, csak plusz pont. Felcseréljük a szerepeket, én vezetek, ő főz. :D


Amúgy meg ne akadj ki ilyeneken. Mondom, valószínűleg nem egy kőbe vésett lista egy pontját olvastad, aminél nem ad lejjebb a leányzó. Egyébként neked is biztosan vannak elvárásaid a másik felé. Mindenkinek vannak. Ha nem lennének, mindenki összejönne a legutolsó csövessel is. Biztos van, aki meg a te elvárásaidat tartja hülyeségnek. Ez van, nem kell vele foglalkozni. Ahogyan a lánnyal sem, ha ennyire nem szimpatikus. Csak hagyd figyelmen kívül, hidd el, szebb lesz az életed.

2019. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!