Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha túl kislányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha túl kislányosan, ártatlanul nézek ki?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok.Az a problémám,hogy úgy érzem ,hogy az emberek többsége nem vesz komolyan.Vagyis inkább vesznek gyereknek ,mint nőnek.

Ennek oka mind a kinézetem,mind a viselkedésem.

Kinézetre mindenki max 16nak nézek ki.

163cm,43kg vagyok(bár mellem,fenekem szerencsére van),de mégis olyan kislányosan néz ki a testalkatom.Mindig hallgatom mindenkitől ,hogy túl törékeny vagyok.

A bőrőm hófehér ,és bár szépnek mondanak általában ,az arcomból is gyerekesség sugárzik.Finom arcvonások,aranyos mosoly,meg aranyos ,vidám szemek,hosszú szőke haj.

Nincs bennem semmi dögösség,nem birok szexi lenni.Ha belenézek a tükörbe inkább látok egy kislányt ,mint egy lassan 20éves lányt...

Ehhez jön a belsőm...szégyenlős vagyok,nincs önbizalmam...egyszerüen nem birok pózolni,mint a korombeli lányok többsége.Ha kapok egy beszólást nem birom magam megvédeni,nem birok kiállni magamért.

Otthonülös fajta vagyok,nem igazán szoktam bulizni járni,társaságba is csak nehezen oldodok fel,mindig megválogatom a szavaimat,izlésesen öltözködöm.Nem merek felvenni exrémebb ruhákat,utálok kitünni a tömegből,mindig meghúzom magam,azt szeretem ha észre se vesznek.Az iskolában jól tanulok,szorgalmas vagyok,szabadidőmben imádok olvasgatni,verseket irni,imádom az állatokat.Érzékeny lelkületü vagyok,aki egy legyet se akarna bántani,még azt se bántomaki engem bánt,határozatlan,tétova vagyok.Kettős énem van,az egyik kislányosan vidám és bolond,a másik pedig komoly,érett gondolkodású.Komolyan veszem a kapcsolatokat,barátságokat és a szerelmet,hüséges vagyok.

De...

Igazi jókislánynak érzem magam...mindenki annak tart.

A barátaimból meg mindenkiből azt veszem észre ,hogy mindig pátyolgatva vagyok,meg ők mennyivel érettebbek,határozottak,pedig velem egykorúak.

Nagyjából minden embertől azt hallom...hogy milyen kis cuki,milyes kis aranyos,milyen kis édes vagyok...

A pasik (ezt nem egobol irom)de futnak utánam...egy srác volt akivel többéves kapcsolatom volt...de nagyon csúnyán kihasznált,többször megcsalt...Miután vége lett mindenkitől azt hallottam,hogy azért mert velem meglehet tenni...mert naiv vagyok,mert mindenkinek elhiszek mindent.

Most is van egy barátom lassan 2éve ,de megint egyre több embertől hallom azt,hogy igazából nem is vesz komolyan szerintük a srác.Én se értem miért van velem.A volt barátnője,meg most mint megtudtam tetszett neki egy másik lány az is igazi rossz lány,iszonyú nagy egoval,mindkettő igazi partykirálynő szexi és pózolgatos.Nagyon szeretem a barátomat és ez nagyon fáj.Ő mindig azt mondta,imádja ,hogy ilyen kis aranyos vagyok...és most mégis pont az ellentétem tetszik neki.Az elöző barátom is egy ilyennel csalt meg...és jött össze...persze a csaj rövid úton ő is megcsalta.

Szóval valahogy akiket szeretek mindig a rossz lányokat válasszák helyettem.A legjobb barátnőm is teljesen elhanyagol,az új legjobb barátnője ,egy drogos csak...aki szintén minden partyban ott van...együtt drogoznakés partyznak.Ha olyan lány lennék,engem is jobban szeretnének?Miért van az ,hogy az ilyen lányok mindent megkapnak?Több normális lányt is ismerek és mindig ők vannak átverve...őket hagyják ott...én ezt nem értem.

Egyáltalán ,lehet ilyenné válni,vagy hiába próbálék sose lennék az.Mindenesetre kezd elegem lenni ebből a jókislány szerepből.Bocsi ,hogy túl hosszú lett,de érdekel,hogy ti mit gondoltok erről,mit tegyek?

A válaszokat előre is köszönöm =)


2010. júl. 4. 16:40
1 2
 1/14 anonim válasza:
én szívessen megismernélek:)
2010. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Talán az lehet az oka hogy sovány vagy.Engem sem vesznek felnőtt férfinek, pedig 20éves vagyok.A társadalomban inkább 30+ tól veszik komolyan az embert, addig még tudják hogy nincs tapasztalata.
2010. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

barátkozz kicsit vadabb lányokkal, szerintem az sokat segítene.elvinnének ide-oda,belerángatnának őrültségekbe:)amíg belülről nem érzed magad szexinek és nőiesnek, a környezeted is kislányként néz rád.szerintem vedd rá a barátnőid, h kísérjenek el vásárolni.újíts be pár az eddigiektől kicsit eltérő és merészebb stílusú darabot, persze fontos, h azért ne álljon tőled teljesen távol az új stílus.persze egy kicsit erősebb smink is segíthet, de elsősorban az a lényeg,h megtaláld a benned rejlő szexistennőt:)


segíthet az is, ha sokat mászkálsz otthon meztelenül,ettől én mindig nőiesnek érzem magam.beszélgess erről olyan ismerősökkel és barátokkal, akikben megbízol, de mégis kívülállóként tudnak tanácsot adni.kérd ki a véleményüket, tudd meg, hogy szerintük mivel lehetne belőled kihozni az érett,felnőtt oldalad.

20/L

2010. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ha mind ez igaz amit leírtál, akkor nem hiszem, h annyira rossz.megkell találni a megfelelő fiút.nem gondolom, h a pasik miatt kéne megváltoznod.főleg igazán főnyeremény lehetsz ha ilyen tisztességes vagy.talán csak az önbizalmadat kéne megnövelni.
2010. júl. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
a soraidból is kitűnik, hogy egy igazi jókislány vagy. a jókislányok meg unalmasak, semmi izgalomban, buliban nincsenek benne. kerülik a veszélyes dolgokat, a pörgést, stb. ezt egy ideig elviseli az ember, de nem örökké. ne csodálkozz hogy sorra megcsalnak a barátaid
2010. júl. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Szia:)

Elöször is ha egy ember bulin csak drogal tudd fölengedni az nagyon gáz.Másodszor azért mert a környezetedben a "nagylányok" a menők mármint a mindig mindenre kapható bedrogozott ..attol neked nem kell ilyennek lenned .Menny különutakra,menny más helyekre ,járj sokat könyvtárba ha annyira szeretsz olvasni lehet hogy ott találod meg az igazi társaságot.Mert az elég gáz ha az a menő ha valaki elkakilja az életét a drogal és 25-30 évesen 50éves ...néz maly ki.Bár ne legyél ennire elutasíto maggaddal,mert szinte csak negatívat írtál magadrol.Azért pár tipp hogy nagylányosabb legyél:no fufru,legyél rámenősebb,horgy platfor cipőt,és miniszoknyát de ne legyél riby

2010. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
írj nekem privátot. :)
2010. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha az ágyban is túl jókislány vagy, akkor nehezen fogsz találni hűséges társat. :)


Gondolkozz el azon, hogy ki vagy te valójában! Találd meg önmagad! Ez nem egyszerű folyamat, van, akinek egy élet sem elég rá.

Az emberekkel való kapcsolataidról írtál, ezért olyan kérdésekre kell keresned a választ, hogy milyen emberi tulajdonságaid vannak, milyen emberek között érzed jól magad, kikre nézel fel, kiket nézel le, kiktől vársz elismerést...


Akik buliznak, drogoznak, ribanckodnak, azok is csak próbálgatják magukat, feszegetik, vagy túllépik a határokat, és végül talán megtalálják önmagukat.


Neked is valahogy elegendő élményt kéne begyűjtened, és eldöntened, hogy mi az, amiből kérsz, és mi az, amiből nem. Az élmény szinte bármi lehet, embertípus, közösség, bulik, szex, tudomány, művészet...


A naivságodat csak az élet megtapasztalásával tudod legyőzni.

Ha tisztába jössz magaddal, és tudod hol állsz, akkor sokkal bátrabb leszel, mert nem tudják majd összetörni a belső világodat. Ha ezt látják rajtad, hiába fogsz kislánynak kinézni, és olyan ruhákban járni, nem fognak annak gondolni.

2010. júl. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én kezem-lábam odaadnám egy ilyen lányért. Bár utána nehéz lenne:D

Folyton ilyet keresek, de nehéz hasonlót találni.

Ne akarj változni, valaki még azért fog szeretni aki vagy!

Sajnos az ember hajlamos rá, hogy olyannal járjon, akivel nem kéne. Ha tényleg rosszul érzed magad barátod mellett megéri elgondolkodni a dolgon, hogy jó lesz-e ez így. (Félre ne értsd, nem azt mondom, hogy szakítsatok, ezt csak te tudhatod.)

Nyugi, valaki egyszer komolyan fog venni és a csillagot is lehozza neked az égről:)

2010. júl. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
írj privit.. szívesen megismernélek...
2010. júl. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!