Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ha folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha folyamatosan vonzódom férfiakhoz? Vagy ez ribi hajlam?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok elég korán értem... De amióta eszemet tudom, vonzódom a férfiakhoz, többhöz is, elég nehéz elmagyarázni, de olyan mintha a testem/agyam azt hinné ha lefekszem valakivel enyhíteni tudom a gondjait... Most épp nincs barátom, de amikor volt akkor is mintha szexuálisan kötődni akartam volna minden fiúhoz... Amúgy normális családban nőttem fel semmilyen rossz példa nem volt előttem, de egyszerűen kiborít hogy ennyire kancás vagyok, és mégsem lehet mindenkivel lefeküdni.... Igazából ha tehetném tuti háremet tartanék xD


(Most van egy pasi aki tetszik, és egyszerűen ha a közelemben van, kiégtek belülről)


22/l


2019. ápr. 3. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Fiatal vagy és tombolnak a hormonok. Majd később lenyugszol. Normális.
2019. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Miért gondolod, hogy nem normális, ha egy nő szexelni akar?

Nem lehetsz ennyire buta.

A ribizést meg nőgyűlölő férfiak hajtogatják, miért figyelsz rájuk?

2019. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele, szinte minden pasival szexelni akartam, de ennek pszichológiai oka volt mintsem hormonális.


Azt akartam, hogy kötődjenek hozzám, bókoljanak, kívánjanak, és mindenki engem akarjon.

Ez az önbizalomhiányból fakadt...

2019. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

# 3

Eszerint az összes férfi pszichológiai problémákkal rendelkezik.

2019. ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!