Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért elnézőbbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért elnézőbbek egy szép nővel?

Figyelt kérdés
Szóval, a buszon szerencsétlenkedett előttem egy lány a jegyvásárlással. Máskor ha egy pillanattal is tovább váratnak a kelleténél egyből vágom a fejeket meg meltatlankodok, most meg eszembe sem jutott. Sőt, mikor szólt hogy nyugodtan előzzem meg, mondtam hogy csinálja csak nyugodtan, ráérek (mögöttem közben elég szép sor alakult ki). Ez a reakció teljesen magától jött, nem is gondolkodtam, csak utána hogy ez most mi volt
2019. ápr. 3. 21:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
27%
A pina hatalom. A szép pina maga a világ. ;)
2019. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Önkéntelenül is imponálunk nekik.
2019. ápr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Na jó, de bennem most nem volt semmi ilyen "hátsó szándék", mégis ez volt a reakcióm
2019. ápr. 3. 21:36
 4/15 A kérdező kommentje:
Kolompár, lehet :/
2019. ápr. 3. 21:36
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Számomra szimpatikus emberrel sokkal elnézőbb vagyok, mint aki taszít. Ehhez nem kell szép nőnek lennie. Ugyanúgy kedvesebb vagyok egy szimpatikus férfi társammal is.


Az pedig logikus, hogy a számunkra szép nők elsőre szimpatikusak.

2019. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Hátha bejön...
2019. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem racionális lények.
2019. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Így van, a férfiak nem racionálisak, nem tudják irányítani a szexuális vágyaikat.
2019. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
ugyanez elmondható a nőkről és a jó pasikkal, csak az ide járók többsége is nulla önismerettel rendelkezik
2019. ápr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

A nők is elnézőbbek a helyes férfiakkal. Ez és a kérdésben említett is, nem újdonság. Ez mindig is így volt.


A számára szimpatikus emberekkel kedvesebb szinte mindenki, de ez a "számára szimpatikus" mindenkinél más. Lehet az aki az én szememben egy kedélyes bácsi, derék nénike vagy barátságos diák, az a másiknak egy vén alkesz, egy demenciás vénasszony és egy tirpák suhanc. Vagy fordítva.



Gondolj csak magadra... Te is valakinek szimpatikus vagy, más meg ismeretlenül is kb. máglyára vetne. Én is így vagyok, pl. munkahelyemen is van aki mindig is valami alacsonyabb rendű entitásként kezel, mással meg már az első napokon rengeteget beszélgettem.


Embere válogatja kivel kedves. Persze ezt most nem értem azokra akik azért kedvesek a vonzó ellenkező neművel, mert jó lenne megdurrantani vagy "befogadni a kardját" valamelyik este.

2019. ápr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!