Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért elnézőbbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért elnézőbbek egy szép nővel?

Figyelt kérdés
Szóval, a buszon szerencsétlenkedett előttem egy lány a jegyvásárlással. Máskor ha egy pillanattal is tovább váratnak a kelleténél egyből vágom a fejeket meg meltatlankodok, most meg eszembe sem jutott. Sőt, mikor szólt hogy nyugodtan előzzem meg, mondtam hogy csinálja csak nyugodtan, ráérek (mögöttem közben elég szép sor alakult ki). Ez a reakció teljesen magától jött, nem is gondolkodtam, csak utána hogy ez most mi volt
2019. ápr. 3. 21:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A nők is elnézőbbek a férfiakkal, főleg a helyesekkel. Postán, ahol mindig morogva áll velem szóba a klimaxos postáskisasszony, hacsak tehetem, a férjemet küldöm magam helyett. Vagy amikor 10 napon túl vittük vissza a táskát, amit kaptam és be akartam cserélni másra, én nem is próbálkoztam, mondtam a férjemnek, menjen oda ő, hátha neki visszaváltják 10 napon túl is. Visszaváltották.:)
2019. ápr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ki hogy van vele én pont hogy nem vagyok elnéző ilyen szempontból.

Sőtt ha ezzel vissza akar élni egy nő, pont hogy az ellenkezőjét éri el, mert volt már rá példa, azt hitte attól hogy rámpislog párat a szép szemeivel majd minden el lesz neki nézve...

2019. ápr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mindenki elnézőbb a szép emberekkel, nemtől függetlenül.
2019. ápr. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Pusztán azért, mert szép.


De a nők is elnézőbbek és segítőkészebbek egy jó pasival.


Egész gyszerűen ez az emberi természet egy része. Időnként felül lehet rajta emelkedni, de alapvetően ilyenek vagyunk.

2019. ápr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#7, 8 miért nem takarodsz valamilyen férfigyűlölő oldalra?


MINDEN férfi és nő, MINDEN ember nemtől függetlenül előzékenyebb a szép nőkkel/jó pasikkal.

2019. ápr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!