Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép lányokkal miért elnézőb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányokkal miért elnézőbbek?

Figyelt kérdés

Ha adott egy genetikailag nagyon vékony, mint pl:

[link]

mellé gyönyörű arcú, minimum mint

[link]

[link]


Miért részesül azonnal különlegesebb bánásmódban már ismeretlenül?

Hiszen nem tehet a szépségéről, az genetika.


Miért rosszabbak az átlagos lányok? Nekik ez miért nem jár?


2018. jan. 28. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Azért, mert a többség vonzódik a szép emberekhez és így kedvesebbek is velük.
2018. jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvass el egy pár szépségről szóló cikket. A szép emberekhez tudat alatt pozitív tulajdonságokat is társítunk.
2018. jan. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem az átlagos lányok jönnek be, náluk ha el tudják fogadni magukat (maguknak szépek)gyakrabbi az a gondolkodásmód ami engem lenyűgöz.De sok átlagos lány több akar lenni ami.

Jó pasikkal is elnèzőbbek.

2018. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Több akar lenni, mint ami? Ez de lenéző.
2018. jan. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az ember jól vagy kedvesen bánik azzal, aki tetszik neki.

A szépség pozitív viselkedést vált ki.

2018. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
A nőkkel eleve elnézőbb a többség, mint a férfiakkal. Amit te mondasz, az csak ennek a következő szintje. Nyilván a szép lányok között is vannak különbségek.
2018. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok elnézőbb egyik lánnyal sem,ha ártott nekem,legyen az szép,vagy átlagos,esetleg csúnyácska. Ha segitséget kér,akkor ugyanúgy segítek mindegyiknek, nem a külső határozza meg nálam,hogy milyen ember valaki. A szexuális vonzódás már más téma.
2018. jan. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szépség sokak szerint magával vonzza a kedves, bájos természetet.
2018. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biologia. A szépség egeszseget is jelent! Letfentartas, tudatalatt, ösztönösen.Ha ilyen nőhöz kedvesebb, esélye van rá h kapcsolatot alakithat ki vele,és egészséges utód születik! Vagy csupán jólesik az egonak ha vki szép nővel van, egonöveles!
2018. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

vannak sokan, akik elnézőbbek, meg vannak olyanok is, akik kifejezetten utálják őket, ezért szívatják.

egyetemen is volt pl, hogy vizsgán megbuktatott a tanár minden lányt, mert utálta őket, a fiúk meg átmentek. :D

itt is olvashatod a rosszindulatú, gonosz embereket, akik még bele is rúgnának egy szép nőbe, csak mert szép. ugye ezek azok, akik nem szépek, de maguknak szépet akarnak, ezért dögöljön meg mindenki, ha nem kaphatja meg.

szóval van mindenféle.

egyébként olyan nincs, hogy valakinek jár valami. arról meg nem tehet az ember, ha vonzódik a széphez. ez a normális.

attól még hogy csak átlagos valaki, nem feltétlen rossz meg értéktelen. próbálj meg másban jó lenni.

gyanítom, te is a szép embereket nézed meg előbb, nem az átlagosat, amiből egy nap 1000 jön veled szembe.

2018. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!